Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Google’ın en gelişmiş yapay zeka modeli Gemini, mobil uygulamasını Türkçe dahil olmak üzere daha fazla dil ve bölgede kullanıma açtı. Artık kullanıcılar, hareket halindeyken de Gemini’nin sunduğu yaratıcı ve üretkenlik odaklı özelliklerden faydalanabilecekler.

Gemini ile Neler Yapabilirsiniz?

Gemini mobil uygulamasıyla kullanıcılar, araba lastiği değiştirmekten teşekkür notu yazmaya kadar birçok konuda Gemini’den yardım alabilirler. Uygulama, metin yazma, sesli komut verme ve resim ekleme gibi farklı etkileşim yöntemlerini destekliyor.

Gemini Uygulamasına Nasıl Erişebilirsiniz?

Android kullanıcıları, Gemini uygulamasını indirerek veya Google Asistan aracılığıyla kaydolarak Gemini’a erişebilirler. Uygulama, köşe kaydırma, güç düğmesi veya “Hey Google” komutuyla kolayca açılabiliyor. iOS kullanıcıları ise önümüzdeki haftalarda Gemini’a doğrudan Google uygulamasından erişebilecekler.

Gemini’nın Geleceği

Google, Gemini uygulamasını ve web deneyimini dünya çapında daha fazla kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyor. Genişletilmiş dil desteği ve yeni ülkelerle birlikte Gemini, yapay zeka destekli mobil deneyimi daha erişilebilir hale getiriyor.

Gemini’ı Keşfedin!

En yeni Gemini özelliklerini keşfetmek ve uygulamayı indirmek için https://gemini.google.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz