Künye

Patika Dijital Yapım Yayıncılık ve Halkla İlişkiler Tic. Ltd. Şti. adına

Genel Yayın Yönetmeni
Timur Akkurt
timur@teknosafari.com

Yayın Koordinatörü
Burak Bayburtlu
burak@teknosafari.com

Yazı İşleri Müdürü
Murat Türkbıkmaz
murat@teknosafari.com

Haber Müdürü
Ekin Kollama
ekin@teknosafari.com

Editör
Onur Binay
onurbinay@teknosafari.com

Dijital Eğlence ve Donanım Editörü
Can Aral
can@overgameweb.com

Reklam Yayın Müdürü
Murat Türkbıkmaz
murat@patikadijital.com

Tekno Safari Amerika Temsilcisi
Cemal Taşhan
tashan@usa.net

Tekno Safari Los Angeles Muhabiri
Tutku Yıldırım
tutku@teknosafari.com

Tekno Safari Cenevre Muhabiri
Berker Dingiloğlu
becker@teknosafari.com

Finans Direktörü
Sabri Gürvardar
sabri@patikadijital.com

Hukuk Danışmanı
Av. Resul Özmen

Sistem Yönetimi
Radore Data Center

Reklam: reklam@teknosafari.com

Diğer Tekno Safari platformları: BirGün GazetesiBack On Stage

Tekno Safari YouTube Kanalı

Tekno Safari, Patika Dijital Yapım Yayıncılık ve Halkla İlişkiler Tic. Ltd. Şti. tarafından yayınlanmaktadır.

Adres: Akatlar Mah. Yıldırım Oğuz Göker Sokak, 8. Gazeteciler Sitesi No: 80 Beşiktaş / İstanbul

Telefon: +90 212 281 2100