Künye

 

Patika Dijital Yapım ve Yayıncılık Tic.Ltd.Şti. Adına

Genel Yayın Yönetmeni
Timur Akkurt
timur@teknosafari.com

Yayın Koordinatörü
Burak Bayburtlu
burak@teknosafari.com

Yazı İşleri Müdürü
Murat Türkbıkmaz
murat@teknosafari.com

Haber Müdürü
Mirhan Binici
mirhan@teknosafari.com

Teknoloji & Otomobil 
Osman Furkan Şahin
osman@teknosafari.com

Teknoloji & Oyun 
Sedat Can Tuncalı
scantuncali@gmail.com

Editör
Selim Enes Erdoğan
sellim81@gmail.com

Editör
Semra Çelik
celiksemra0@gmail.com

Katkıda Bulunanlar

Gürbüz Söz
İçerik Üreticisi


Berk Yıldız
İçerik Üreticisi

İş Geliştirme ve Proje Koordinatörü
Mirhan Binici
mirhan@teknosafari.com

Adres
Akat Mah, Yıldırım Oğuz Göker Sk. 8. Gazeteciler Sitesi D:No:80
Beşiktaş/İstanbul

Harita
Google Maps haritası için buraya tıklayın

Bilgi ve Reklam
bilgi@teknosafari.com

Telefon
02122812100