AMD Radeon Software Adrenalin 21.9.2 sürücüsü yayınlandı. Yeni AMD Radeon Yazılım Sürümü Diablo II, World War Z: Aftermath ve New World gibi yeni oyunlar için sürücü desteği ve optimizasyonlar getiriyor.

Bugün AMD, Radeon oyuncularının AMD destekli sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayan Radeon Software Adrenalin 21.9.2 sürücüsünü yayınladı. Güncel yeni sürücü güncellemesi yeni oyunlarda sürücü desteği ve optimizasyon güncellemelerini barındırıyor.

World War Z: Aftermath, New World ve Diablo II: Resurrected’a destek

AMD Radeon Software Adrenalin 21.9.2 sürücüsü ile World War Z: Aftermath, New World ve Diablo II: Resurrected için ilk gün desteğinin yanı sıra çeşitli düzeltmeler ve kararlılık geliştirmeleri sağlanıyor. Optimizasyonlar önceki 21.9.1 sürücüsüne kıyasla Radeon RX 6700 XT grafik kartıyla 4K çözünürlük ve “Çok Yüksek” grafik ayarlarında Diablo II: Resurrected’da yüzde 13 daha yüksek bir performans sağlıyor.

Güncelleme aynı zamanda Radeon yazılımındaki önceden kaydedilmiş profili yükleme hatasını, RX 6800 XT modeline sahip olan oyuncuların Hitman 3’te kıyılardaki suyun kaybolması, Auto Overclock özelliğindeki bazı problemleri gideriyor.

Oyuncular Radeon Software’in en son sürümünü buradan indirebilir ve Radeon Software Adrenalin 21.9.2 hakkında daha fazla bilgiye buradaki blog yazısından ulaşabilirler.

İlginizi Çekebilir:

AMD FRS Teknolojisini Duyurdu: Oyunlar Artık Yüksek Kalite ve Çözünürlükte!

AMD Radeon Software Adrenalin 21.9.1 Sürücüsü Yayınlandı

RAZER, Amiral Gemisi AMD Oyun Laptopu Yeni Razer Blade 14 ‘ü Tanıttı

Huawei MateBook 14 2020 İnceleme (AMD Ryzen 5 4600H 16GB 512GB SSD):

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz