80 AW emiş gücüne sahip kablosuz dikey süpürge eufy HomeVac H30 Infinity Türkiye’de satışa çıkıyor

Anker, kablosuz dikey süpürgesi eufy HomeVac H30 Türkiye’de satışa çıktı. HomeVac H30 Infinity, kablosuz ve ultra hafif olmasının yanı sıra aynı zamanda değiştirilebilir ekipmanlarıyla tam kapsamlı bir temizlik fırsatı sunuyor. Hafif ve manevrası çok kolay olan eufy HomeVac H30 Infinity ile dilediğiniz her yeri süpürebilirsiniz. İster el süpürgesi haline getirin ister dikey süpürge olarak kullanın. 80 AW/16kPa ’lık güçlü emiş gücü, 2500 mAh bataryası ve TriPower System teknolojisi sayesinde kısa sürede evinizi tertemiz hale getirecek süpürge, iki farklı moduyla temizlik işini kullanıcısının kontrolüne bırakıyor.

Eko modunda 20, Max modunda 10 dakikada temizlik

Eko modunda 20 dakikaya kadar temizlik yapabilen HomeVac H30 Infinity, Max moduyla temizliği 10 dakikaya sığdırmayı başarıyor. Duvara monte edilerek ya da dekoratif standıyla muhafaza edilip şarj edilen süpürge, 2’si 1 arada vakum ve paspas özelliğiyle temizlik işini tek başına üstleniyor. 250 ml’lik toz alma kapasitesi, 808 gramlık ultra hafif ağırlığıyla  H30 Infinity, aynı zamanda mini motorlu evcil hayvan tüyü fırçasıyla evinizi temizliyor.

Ürünün fiyatı 3 bin 999 TL olarak açıklandı. Fakat farklı kanallardaki kampanyalar nedeniyle ürünün fiyatı değişiklik gösterebiliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz