Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

İstanbul, Ankara ve İzmir’deki Monster Notebook mağazalarında düzenlenen Microsoft Günleri etkinliklerinde çeşitli oyun turnuvalar, seçili Monster Notebook ürünlerinde geçerli indirim kampanyaları ve çok sayıda influencer’ın katılımıyla sohbet buluşmaları düzenlendi.

Monster Notebook, “Microsoft Günleri” kampanyası kapsamında binlerce oyunseveri ve çok sevilen Twitch yayıncılarını bir araya getirerek çeşitli turnuvaların oynandığı etkinliklere ev sahipliği yaptı. Yıl boyunca belirli periyotlarla düzenlenen Microsoft Günleri kampanyasında, mağaza buluşmalarının yanında seçili Microsoft 11 işletim sistemi içeren Monster Notebook bilgisayarda geçerli indirim fırsatları tüm oyun severlere sunuldu.

Yaklaşık 4 bin ziyaretçinin katıldığı “Microsoft Günleri” mağaza etkinlikleri, dijital portallar, çeşitli sosyal medya platformları ve Monster Notebook web sitesi aracılığıyla 21 milyondan fazla kişiye erişti. Oyun ve teknoloji ekosistemine katkı sağlayan etkinlik serilerinde, Monster Notebook oyunseverlere çeşitli ödüller dağıtmaya devam ediyor.

Mağaza Etkinliklerinde Oyunseverler Yüksek Teknoloji Ürünlerini Deneyimleme Fırsatı Kazandı

14 Eylül’de İstanbul Küçükçekmece, 17 Eylül’de İzmir ve 24 Eylül’de ise Ankara Monster Notebook Mağazaları’nda düzenlenen “Microsoft Günleri”nde oyunseverler oyun dünyasının önemli isimleri arasında yer alan; Cantuğ “Unlost” Özsoy, Alperen “ALPTV” Dürük, Berk “RIP” Tepe, Diren “Ichbindirencan” Demir, Doğukan Adal, Burak “BurakOyunda” Şahin ve Yağız Efe “1000Days” Vardarbaş ile bir araya gelerek Monster Notebook’un yüksek performanslı bilgisayarlarını ve oyuncu ekipmanlarını birlikte deneyimleme ayrıcalığı yaşadı. Çeşitli oyun turnuvalarının düzenlendiği “Microsoft Günleri” mağaza etkinliklerinde, kazanan oyunseverlere Monster Notebook’un üstün ergonomik niteliklere sahip oyuncu ekipmanları hediye edildi.

Monster Notebook Hakkında

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren Monster Notebook; ömür boyu ücretsiz bakım, oynayamadığın oyun olursa para iadesi, koşulsuz müşteri mutluluğu gibi taahhütlerle sektörde fark yaratıyor ve oyunseverler tarafından tercih ediliyor. Türkiye’den çıkan bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerine devam eden şirket, yurt dışı operasyonlarını Dubai ofisi, Lefkoşa ve Berlin mağazaları üzerinden yürütüyor.

Monster Notebook’un gerçekleştirdiği etkinlik hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Bu etkinlikten haberiniz var mıydı? Etkinliğe katılma şansını yakaladınız mı? Deneyimlerinizi ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz