BeymenVerse ile metaverse dünyasının kapılarını aralayan Beymen, şimdi modaseverleri Bella ile yeni bir deneyime çağırıyor. Ayrıntılar haberimizde

Beymen, Türkiye’nin ilk moda meta-influencer’ı olan Bella’yı tanıttığını açıkladı. 2022 İlkbahar/Yaz kampanyası BeymenVerse ile metaverse dünyasının kapılarını aralayan Beymen, şimdi modaseverleri Bella ile yeni bir deneyime çağırıyor. Bella, Decentraland’deki BeymenVerse Tower -24 1’de modaseverlerle buluşuyor.

Beymen seçkisini Metaverse’e taşıyor

 Dolce & Gabbana ve Etro’nun da aralarında yer aldığı modaevlerinin katılımıyla Mart ayında dünyanın ilk dijital moda haftasına ev sahipliği yapan metaverse platformu Decentraland için yaratılan Bella, platforma giren ilk Türk markası Beymen’in sezon seçkisini metaverse evrenine taşıyor.

 Sezon modasıyla ilgili önerilerini paylaşacak

Mayıs ayında Beymen Outdoor’u önünde gerçekleşecek interaktif Fashion Talk etkinliğinde Bella, sezon modasına dair önerilerini paylaşacak ve modaseverlerin sorularını yanıtlayacak. Ayrıca, Beymen Instagram hesabında her hafta, Bella’nın favorisi ilkbahar/yaz trendlerine ve farklı okazyonlara göre kurgulanan Bella’s Picks kombinasyonlarıyla takipçiler Bella’nın seçimlerini keşfederken story’lerde oylama ile stiline yön verebilecek.

Bella ile tanışmak isteyenler Beymen’in Instagram hesabından paylaşılacak ipuçlarıyla Decentraland’de Bella’yı bularak ona özel üretilen NFT koleksiyonuna sahip olabilecek.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz