CNN, aboneliğe dayalı servisini seyirciyle buluşturdu. Ayrıntılar haberimizde

CNN, dijital aboneliğe dayalı  CNN+ servisini yayına aldığını açıkladı. ABD’li yayıncının Mart sonunda devreye aldığı servisin ilk abonesi şirketin kurucusu Ted Turner oldu. Peki, CNN+ nasıl bir içerik vadediyor? CNN’de yapılan duyuruya göre, yeni servis ilk aşamada abonelerine özel 8 program sunacak. Bu programlar arasında CNN’in baş medya muhabiri Brian Stelter’ın sunduğu ““Reliable Sources Daily” da yer alıyor. Bununla birlikte, Audie Cornish, Chris Wallace, Wolf Blitzer, Jake Tapper ve Anderson Cooper gibi CNN’de çalışan sunucu ve gazeteciler de CNN+’a özel içerikler üretecek.

HBO Max ve Discovery Plus içerikleri de CNN+’ta olacak

Öte yandan,  CNN’in rakibi olan Fox News ve MSNBC gibi kanallar da aboneliğe dayalı benzer servislerini kısa süre hayata geçirmişti. CNN+’la ilgili dikkat çeken diğer bir gelişme ise HBO Max ve Discovery Plus içeriklerinin de bu servisle birlikte sunulması olacak. Ayrıca daha önce CNN’de yayımlanan “Anthony Bourdain: Parts Unknown” isimli belgesel de CNN+’ta seyirciyle buluşacak. Sızan bilgilere göre, CNN+’ta original içerikler de yayımlanacak. Bunlardan biri, dünyanın en önemli medya imparatorluklarından biri olan Murdoch ailesinin hikâyesinin anlatıldığı The Murdochs: Empire of Influence” olacak.

CNN+’ın aylık abonelik fiyatı 5,99 dolarak açıklandı. Yıllık abonelik tercih edilirse, fiyat 59,99 dolara inecek. Abonelikle ilgili şöyle bir not da var: Servisin ilk ayında abone olanlar ömür boyu yüzde 50 indirimden faydalanacak. Şu an için ABD’de hizmete giren CNN+’a CNN’in mobil uygulaması üzerinden erişilebilecek.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz