Yayımlandıkları ülkelerde yüksek reytingleriyle dikkat çeken iki yabancı dizi Hotel Portofino ve Atlantic Crossing, Gain’de yayına girdi

Gain, yabancı dizi kataloğuna iki yapım daha ekledi. Benito Mussolini faşizminin yükselişte olduğu 1920’lerde, İtalyan Rivierası’nın fonunda geçen Hotel Portofino, bir kadının zengin seyyahlar için gerçek bir İngiliz oteli kurma hikayesini anlatıyor. Otelin sahibi Bella Ainswort, memnun etmesi zor konukların yanı sıra, avare kocasıyla ve kendisine şantaj yapan faşist politikacılarla da uğraşmak zorunda kalıyor. Usta oyuncu kadrosuyla dikkat çeken bu çarpıcı dönem draması, Simon & Schuster başta olmak üzere, Avrupa’nın prestijli yayınevleri tarafından kitap olarak da basıldı.

Atlantic Crossing, Gain’de yayına girdi

Atlantic Crossing seyirciyi İkinci Dünya Savaşı dönemine götürüyor

Atlantic Crossing ise izleyiciyi İkinci Dünya Savaşı yıllarına götürüyor. 1940’ta Norveç Nazi Almanyası tarafından işgal edildiğinde, Veliaht Prenses Märtha ve çocukları, siyasi mülteciler olarak Beyaz Saray’a sığınır. Prensesin, Nazi zulmüne ve Avrupa’daki trajediye yönelik anlattıkları, Washington’ın savaşa girme kararında etkili olur. Ancak Märtha ülkesi adına mücadele verirken, bir yandan da evliliğini riske atacak ve birçok düşman edinecektir.

Tarihin karanlık günlerinde geçen drama dizileri Hotel Portofino ve Atlantic Crossing 8 Nisan itibarıyla Gain’de yayına girdi.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz