ifa 2 6 eylül
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Tüketici elektroniği alanındaki en yeni teknolojilerin tanıtıldığı IFA 2-6 Eylül tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşecek. Detaylar haberimizde.

Almanya’nın teknoloji fuarı, bu yıl fiziki etkinlikle geri döneceğini duyurdu. IFA 2-6 Eylül tarihleri ​​arasında Berlin’de gerçekleşecek ve fuarda tüketici elektroniği, ev aletleri, bilgi teknolojisi ve telekomünikasyon alanındaki en son gelişmeler sergilenecek.

2021’de COVID-19’un oluşturduğu belirsizlik nedeniyle IFA iptal edilmişti. IFA’nın düzenlendiği yer olan Messe Berlin’in CEO’su Martin Ecknig, “Sektörün yüz yüze bir etkinliğe geri dönmek için güçlü bir arzusu var ve bunu Eylül ayında Berlin’de güvenli ve başarılı bir şekilde gerçeğe dönüştürmeye kararlıyız.” dedi.

Messe, artık sınırlı COVID-19 kısıtlamaları ile ilk ticaret fuarı için açılıyor. 1 Nisan 2022’den itibaren ziyaretçiler, test veya aşı kanıtı sunmadan Berlin’deki önemli etkinliklere katılabilecekler. Berlin’in bir sonraki ticaret fuarında (5-7 Nisan’da Fruit Logistica), 115’den fazla ülkeden ziyaretçi bekleniyor.

Berlin’den gelen bu haberle birlikte, dünya küresel pandemi öncesi günlere dönüyor gibi görünüyor. Bu yıl CES de omikron varyantı tehdidine karşı fiziksel olarak gerçekleştirilmişti.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Apple, AirPods 3 siparişlerini %30’dan fazla azalltı

vivo X Fold, Snapdragon 8 Gen 1 ile Geekbench’te görüntülendi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz