Apple’ın yeni akıllı telefon ailesi iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max, bu sabah Türkiye’de satışa sunulmaya başladı.

Bu sabah Apple Bağdat Caddesi mağazasında, Apple’ın yeni akıllı telefon ailesi üyeleri iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max ilk defa Türkiye’deki kullanıcılarla buluştu. Mağaza önünde geceden itibaren uzun kuyruklar oluştu.

Kullanıcılar Yeni Cihazlarıyla İlgili Oldukça Heyecanlı!

Gecenin geç saatlerinden itibaren Apple Bağdat Caddesi Mağazası önünde uzun kuyruklar oluşturan iPhone severler, bugün sabahın erken saatlerinde yeni cihazlarına kavuştu. Kullanıcıların yeni cihazlarıyla ilgili heyecanları ve beğenileri de bizlere yansıdı.

Tuzla’dan saat sabah 05.00’te gelen Cem Kayakök, Gamze Gizem Sarı ve Mahi Aziz, birbirileriyle iPhone’larıyla fotoğraf çekerken tanıştıklarını ve her sene yeni modeli kullanmayı sevdiklerini belirtiyorlar. 14 Pro Max Derin Mor rengi seçen Cem, yeni lansman rengini özellikle tercih ettiğini ve Dynamic Island ve yeni fotoğraf özelliklerini deneyimlemek için heyecan duyduğunu dile getiriyor.

Yazılımcı Büşra Çeçe, bir gece önce saat 12.00’de sıraya girdiğini ve 13 Pro Max Derin Mor modelini bir an önce kullanmak istediğini belirtiyor. Telefonun teknik ve kamera özelliklerinin kendisi için çok önemli olduğunu belirten Büşra, yeni iPhone’unu hemen kullanmaya başlayacağını ve yapacağı ilk iş sunumunda iPhone 14 Pro Max’i ile çekeceği fotoğrafları kullanacağını söylüyor.

Gebze’den sabahın erken saatlerinde iPhone 14 Pro Max için Apple Bağdat Caddesi’ne gelen Kemal Kılıç, iPhone 8 Plus’tan geçiş yapacağı için çok mutlu olduğunu ve yeni kamera ve video özellikleri sayesinde sosyal medyada daha aktif olmak istediğini söylüyor. Özellikle yeni Hareket Modu ile videoların sarsılmadan çekilecek olmasını çok beğendiğini ekliyor.

iPhone Kamerası Birçok Profesyonel Kameradan Daha İyi Sonuç Veriyor!

İstanbul’da yaşayan öğretmen Ayşenur Çağlayan, iPhone 8 Plus’tan iPhone 14 Pro Max’e geçtiğin için son derece heyecanlı olduğunu dile getiriyor ve eşi ile birlikte hobi olarak yaptığı fotoğrafçılık konusunda yeni iPhone’una çok güveniyor. Halihazırda DSLR kamera kullanan çift, yaptıkları araştırmalar sonucunda iPhone 14 Pro Max’in kamerasının daha iyi sonuç verdiğini belirtiyor.

Bundan sonraki seyahatlerinde doğa fotoğrafları çekmek için tripod taşımak zorunda kalmayacağı için sevindiğini belirten Ayşenur Çağlayan, iOS sistemini de etkin şekilde kullandığını söylüyor.

Randevu bulamadığı için sabahın erken saatlerinde sıraya giren Ayşenur Kaya, iPhone 11’den iPhone 14 Pro Max’e geçiş yapıyor. Sosyal medyada içerik üreticisi olan Ayşenur, işi için kaliteli fotoğraf ve video çekmenin önemli olduğunu söylüyor. Yeni Hareket Modu ile keyifli içerikler üreteceğini düşünen Ayşenur iPhone 14 Pro Max’ini denemek için sabırsızlandığını belirtiyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz