Merakla beklenen ikonik film serisi James Bond’un ‘No Time to Die’ isimli 25. filminin ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Çekimleri biten ve gösterim için gün sayan James Bond serisinin 25. filmi aksiyon severleri heyecanlandırmaya başladı bile. Bugüne kadar serinin en çok spekülasyon yaratan filmi olarak şimdiden adından bolca söz ettiren No Time to Die, devasa bütçesiyle ‘en pahalı Bond filmi’ olma ünvanına da sahip oldu.

Daniel Craig’in son Bond filmi olması nedeniyle de oldukça konuşulan film, hayranları için de oldukça önemli bir yer ediniyor. Bond karakteriyle özdeşleşen başarılı aktör, No Time to Die filmiyle seriye veda edecek.

Cary Joji Fukunaga’nın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde, Craig’e birçok ünlü isim de eşlik ediyor. Rami Malek, Ana de Armas, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Christoph Waltz ve Jeffrey Wright, No Time to Die’ın oyuncu kadrosunda yer alacak.

İlk fragmanı 4 Aralık’ta yayınlanacak olan filmde, Bond’un CIA’den eski arkadaşı Felix Leiter’ın yardım isteğine kayıtsız kalmaması üzerine sakin ve huzurlu hayatını kenara bırakıp kendini aksiyonun için bıraktığı anları izleyeceğiz. Sahip olduğu üstün ve tehlikeli teknolojilerle tüm dünyayı tehdit eden gizemli bir adamın peşine düşmesini konu edinecek film 8 Nisan 2020 tarihinde seyircilerle buluşacak.

Bohemian Rapsody isimli filmde Freddie Mercury rolüyle en iyi erkek oyuncu dalında Oscar ödülüne layık görülen Rami Malek’i James Bond No Time to Die’da bu sefer kötü adam rolünde izleyeceğiz.

Filmin Tanıtım Videosu: