monster-aryond-a32-amazon-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Oyuncu odaklı ekipman ve bilgisayarları ile dikkat çeken Türk markası Monster, Avrupa’da da tanınırlığını artırmaya devam ediyor. Kavisli oyuncu monitöründe Amazon’un seçimi Monster Aryond A32 modeli oldu.

Monster Notebook, oyuncular ve profesyoneller için ürettiği 27 inç Aryond monitörü, 32 inçlik yeni monitör ile güçlendiriyor. Monster Aryond A32, bir önceki modele kıyasla cüzi miktarda fiyat farkına sahip. Bununla birlikte Avupa’da en çok tercih edilen oyuncu monitörleri arasına giren Aryond A32, Amazon’un seçimi olarak listelendi.

1500R kavise sahip paneli ile kolay ve rahat takip imkanı sunan Aryond A32, kullanıcılara yüksek tempo gerektiren tüm oyun ve programlar için konforlu bir deneyim sunuyor. 2K çözünürlüğe sahip monitör, 165 Hz yenileme hızı ve QHD (2560×1440) VA panel ile ön plana çıkıyor. Yüksek piksel yoğunluğu sayesinde keskin bir görüş sağlayan monitör, ayrıca 3000 kontrast değeri ve 350 nit parlaklığı ile yüksek ışıklı ortamlarda ve görüntü bozulmasına sebep olmuyor.

amazon-aryond-a32-inceleme-teknosafari

32 inç Aryond monitör, yalnızca 1 ms tepki süresi, 10 HDR oranı ve %119,9 SRGB profesyonel renk gamı ile profesyonel bir çalışma ekranında için ihtiyaç duyulan tüm özellikleri barındırıyor. AMD FreeSync ve Nvidia G-Sync teknolojileri ile desteklenen monitör, yırtılma, gecikme ve kayma ihtimallerini minimuma indiriyor.

En yeni MRPT teknolojisi ile gölgelenmeyi engelleyen ve hareket halindeki nesneleri daha keskin gösteren Aryond A32; standart, film, fotoğraf, RTS, FPS1, FPS2 ve oyun modu olmak üzere 7 çeşit modu bir arada sunuyor.

İlginizi Çekebilir:

Monster, Marvel’s Guardians of the Galaxy Kampanyası Başladı 

Monster Abra A5 V.15.9.1 En İyi Fiyat Performans Ürünü Seçildi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz