Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Logo’nun yeni modülü, mağaza içinde müşterilere kasa kuyruğuna girmeden satın alma deneyimi sunuyor

Logo Diva RETAIL Mobil Satış Modülü, kasa satış işlemlerini sabit kasalardan bağımsız hale getiriyor. Logo Diva RETAIL, gelişmiş özellikleriyle ilk kez bulut üzerinden birçok farklı sürecin gerçek zamanlı yönetilmesini sağlayarak kullanıcılarına tüm satış kanallarında deneyim sunuyor. Logo Diva RETAIL’in satış özelliklerini mobile taşıyan modül mağaza içinde müşterilere kasa kuyruğuna girmeden satın alma deneyimi sunarak müşteri memnuniyetini güçlendiriyor.

Kasaya gitmeden ödeme yapılabiliyor

Perakende sektöründe özel günlerin, hafta sonlarının ve kampanya dönemlerinin ekstra yoğunluk anlamına geldiğini belirten Logo Perakende Çözümleri Genel Müdürü Arslan Arslan şunları söyledi:Bu dönemlerde önemli ölçüde artan müşteri yoğunluğu, mağazadaki satış süreçlerinin yönetilmesini güçleştirerek kasaların önünde uzun kuyruklar oluşmasına neden oluyor. Logo Diva RETAIL’in bulut gücünü taşıyan Mobil Satış Modülü ile yoğun dönemlerde kasa önündeki yığılmayı kasa bankosuna ilave kasa donanımları almaya gerek kalmadan, mobil olarak yönetebiliyoruz. Modül ile mağaza içinde alışveriş yapan müşterinin satın aldığı ürünler, müşterinin kasaya gitmesine gerek kalmadan, satış danışmanı tarafından mobil cihaz üzerinden okutularak alışveriş sepeti oluşturuluyor. Müşteri seçimi veya müşteri oluşturma aşamasının ardından ödeme, müşterinin kredi kartıyla bulunduğu yerde alınarak müşterilerin uzun kasa kuyrukları beklemesine gerek kalmadan yapılabiliyor.”

Modül, Türkiye’nin önde gelen mobil ödeme platformlarıyla uyumlu

 Kasa işlemlerini mağazada, müşterinin bulunduğu yerde tamamlamayı sağlayan Logo Diva RETAIL Mobil Satış Modülü, Türkiye’nin önde gelen mobil ödeme platformlarıyla birlikte çalışabiliyor. Bu sayede müşterilere kasa donanımına ve POS cihazına bağlı kalmadan da satın alma deneyimi sunulabiliyor. Logo Diva RETAIL Mobile Satış Modülü üzerinden ödeme, müşterilerin fiziksel kredi kartından alınabildiği gibi iç veya dış entegrasyonla sağlanan sadakat uygulamalarının puanları ile de tamamlanabiliyor. Android POS platformuyla ya da uyumlu mobil cihazlarda Soft POS platformuyla swipe, temassız, çipli kredi kartlarıyla, TR Karekod ve mobil cüzdanlar ile ödeme alma imkânı sunuyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz