Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Timur Akkurt bp Türkiye’nin Gelişim, Seninle projesi kapsamında kendi hikayesini kaleme aldığı bir yazı dizisine başladı. Gelisimseninle.com ‘da yayımlanan yazılara ek olarak video da hazırlayan Akkurt’un ilk yazısı ve videosu yayımlandı

Timur Akkurt’un gelisimseninle.com ‘da yayımlanan yazısı:

Pandemi koşulları nedeniyle bir süredir fiziksel olarak bir araya gelemiyoruz ve bu bir süre daha devam edecek gibi…

Önceki yıllarda başta Anadolu kentlerindeki üniversiteler olmak üzere imkanım oldukça üniversitelerden aldığım davetleri kabul ediyordum. Konuşmacı olarak katıldığım her etkinlikte gençlerin birkaçına dahi fayda sağlayabilme ihtimali beni oldukça motive ediyordu. Onlarla deneyimlerimi paylaşırken kuşkusuz ben de çok besleniyor ve yeni şeyler öğreniyorum. Ancak Pandemi döneminde bazı online etkinliklere katılsam da bu buluşmalar normale göre çok azaldı.

Tam da bu noktada Gelişim, Seninle projesi ile yollarımız kesişti. Bundan sonra gelisimseninle.com ’da ve gelişim seninle projesi kapsamında kendi YouTube kanalımda hazırladığım videolar aracılığıyla sizlerle buluşacağız ve birlikte gelişeceğiz.

İlk yazımda size aslında kendi gelişim hikayemden bahsetmek istiyorum. Çünkü başımdan geçen her olay, yaşadığım her deneyim, benim bugünlere gelmemi sağlayan şey oldu. Bu yüzden fazla sıkmadan ve uzatmadan biraz eskilere gitmek istiyorum.

Aile kuşkusuz sizin kim olacağınızda oldukça etkili. Ancak sizi siz yapan asla bu değil. Sizin üstüne kattıklarınız. Teknolojiyle, fotoğrafçılıkla ilgili bir babaya sahip olmak benim için büyük bir avantajdı. Ya da ben bunu avantaja çevirmesini bildim.

Küçük yaşta, ki bu 80’lerin sonuna işaret ediyor, evimde bir bilgisayar olması benim önümü açan ikinci şey oldu. Öyle bilgisayar dediğimde bugünkü gibi şeyler gelmesin aklınıza.

Videoyu izlemek ve yazının tamamını okumak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz