Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Oppo, kamera üreticisi Hasselblad ile üç yıllık bir ortaklık yaptı

Oppo amiral gemisi Find serisinin kamera teknolojilerini birlikte geliştirmek için kamera üreticisi Hasselblad ile üç yıllık bir ortaklık yaptı. İki marka, Hasselblad Camera for Mobile’da gelişmiş bir mobil fotoğrafçılık deneyimi için renk bilimindeki buluşlara odaklanacak. Oppo | Hasselblad Camera for Mobile, ilk olarak 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sunulacak olan Oppo’nun amiral gemisi Find X serisinin yeni neslinde tanıtılacak.

Oppo’nun akıllı telefon stratejisi

 Oppo’nun akıllı telefon oluşturmada en önemli stratejilerin başında mobil fotoğrafçılık deneyimi sunabilen görüntüleme sistemleri oluşturmak geliyor. Oppo’nun kendi tasarımı olan ilk üstün teknoloji görüntüleme NPU’su MariSilicon X’in piyasaya sürülmesinin ardından Oppo, Hasselblad ile yaptığı iş birliğiyle dünya çapında bir fotoğrafçılık deneyimi yaratmayı hedefliyor.

Hasselblad’ın Doğaş Renk Kalibrasyonu’ndan yararlanıyor

 Oppo ve Hasselblad, kullanıcılara daha doğal renkler sunmak ve gelişmiş görüntüleme çözümlerini daha da geliştirmek için birlikte çalışacak. Hasselblad ile Doğal Renk Kalibrasyonu’ndan yararlanan Oppo, portre fotoğrafçılığına mümkün olan en doğal ten tonunu getirmeyi de hedefliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz