Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Türkiye’nin en yaygın perakende zincirlerinden olan A101, 12. kuruluş yıldönümü 28 Nisan’da, uygun fiyatlı alışverişi evlere taşıyan yeni A101 Kapıda Mobil Uygulaması ‘nı hayata geçirdi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi sebebiyle, evlerinden çıkmayan insanlar alışverişlerini online olarak gerçekleştirmeye daha sık başladı. Söz konusu durum göz önüne alınınca birçok firma, fiziksel mağazalarının yanı sıra online olarak da hizmet vermeye başladı. Migros, Carrefour gibi zincir market mağazalarının yanı sıra artık A101’de mobil uygulamasıyla müşterilerine alışverişlerini kapılarına teslim edecek.

Türkiye’nin en yaygın perakende zinciri A101, Türkiye’nin her ilçesinde yer alan 9.000 marketi ile Türkiye’nin en yaygın marketi olan A101, kuruluşunun 12. yıldönümü olan 28 Nisan’da , kaliteli ürünleri en uygun fiyatla sunma misyonunu A101 Kapıda uygulaması ile bir ileri noktaya taşıyor. Evlerde vakit geçirilen bu günlerde, yeni uygulaması ile müşterilerinin hayatına kolaylık sunan A101, ucuzluk ve kalitesini müşterilerinin kapısına getiriyor.

A101, ilk olarak İstanbul’da hizmet verecek

Uygun fiyatlı alışverişin evlere taşınabildiği “A101 Kapıda” mobil uygulaması ile yapılan alışveriş seçilen zaman aralığında en yakın marketten evlere teslim ediliyor. Hali hazırda İstanbul’da Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar ilçelerinde başlayan uygulamanın çok kısa sürede farklı lokasyonlara yayılması planlanıyor.

“A101 Kapıda” mobil uygulaması ile üye girişi yapılarak uygulamaya kayıt olduktan sonra evinize en yakın A101’in stoklarında bulunan gıda,temizlik, kozmetik gibi tüm ürünler uygulama üzerinden sipariş edilebiliyor. Meyve, sebze, açık ekmek ve gramajı değişen (tavuk, kıyma vb.) ürünler şu an için kapsam dışı olmakla beraber en kısa sürede sisteme dahil edilecek. Ödeme online olarak kredi kartı ile yapılan uygulamada siparişlerin dağıtımı A101 Kapıda logolu özel araçlar tarafından gerçekleştiriliyor.

A101 Kapıda mobil uygulaması ile birlikte, müşteriler fiziksel mağazalara gitmeye gerek olmadan, siparişlerini evlerinin kapısına kadar teslim alabilecekler. Koronavirüs salgını sebebiyle özellikle toplu taşıma ve marketlerde korunması güç olan sosyal mesefalenme sorunu online hizmetler sayesinde azalabiliyor.

İlginizi Çekebilir:

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

Karantina Döneminde Google’da Türkiye’de En Çok “İhtiyaç Kredisi” İngiltere’de ise “Ücretsiz Kurslar” Arandı

Coronavirüs Migros Sanal Market Teslimatlarını Kilitledi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz