PlayStation 4 kullanıcılarına sunulan Aralık ayı için geçerli ücretsiz oyunlar arasında neler var gelin hep birlikte görelim.

PlayStation Plus yılı kapatmaya hazırlanıyor. Aralık 2019 için verilen ücretsiz oyunlar biraz aksiyon biraz heyecan barındırıyor.

PlayStation Plus’ın Aralık 2019 için kullanıcılara sunduğu oyunlar aksiyon ve heyecan içeren oyunlar oldu. Ancak kullanıcıların heyecanla beklediği God of War PlayStation’un ücretsiz Aralık ayı oyunları arasında yer almadı. İnternette dolaşan Sony’nin aralık ayı için God of War’u ücretsiz sunacağı dedikoduları da açıklanan listeyle son bulmuş oldu.

PlayStation Plus, kullanıcılarına bu ay God of War’u sunmasa da bol bol aksiyon deneyimi yaşatan Titanfall 2, bu ay ücretsiz olarak kullanıcılarla buluşacak. Ayrıca FPS deneyimi yaşayacağınız oyunda özellikle mecha tutkunuysanız alacağınız keyif artıyor.

Aralık 2019 için kullanıcılara sunulan ücretsiz bir diğer oyun ise, Monster Energy Supercross oldu. Özellikle motosiklet tutkunları için son derece keyifli bir oyun. Kullanıcılara bu ay ücretsiz sunulan oyun, Supercross Şampiyonası’nın resmi motosikletlerini, pistlerini ve sürücülerini içeriyor.

PlayStation Plus aboneleri her iki oyunu da 3 Aralık’tan itibaren ücretsiz indirebilir. Oyunlar 6 Ocak 2020’ye kadar PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olmaya devam edecek.