Monster Clutch Gamepad mobil oyun keyfinize yeni bir boyut getiriyor.

Clutch ile cep telefonunda oyun oynamak oldukça eğlenceli, ayrıca PC ve akıllı TV ile çok kolay bağlantı kurabiliyorsunuz.

Modern tasarımı ile Pusat Clutch titreşimli geri bildirim, turbo modu gibi özelliklerin yanı sıra 12 saate kadar oyun keyfi sunuyor. Üst kapağın altında yer alan USB Type-C girişiyle Pusat Clutch hızlıca şarj edilebiliyor. 700 mAh batarya kapasitesi var. Cep telefonunuza kolayca gamepad üzerine konumlandırabileceğiniz  aksesuar ve şarj kablosu kutusundan çıkıyor. Tutma aparatı ile dilerseniz telefonunuzu masa üzerinde de konumlandırabiliyorsunuz.

Bluetooth ve 2.4 GHz kablosuz bağlantı modu teknolojisiyle kablosuz ve hızlı bir şekilde bağlantı kurabiliyorsunuz. Üstelik akıllı TV ile de eşleştirerek kullanabiliyorsunuz. Pusat Clutch, aydınlatılmış aksiyon tuşları ve değiştirilebilir D-Pad’i sayesinde kolay kullanım sunuyor.

Yarış oyunlarında istediğiniz kadar gaza ya da frene basabilirsiniz.

FPS oyunlarında tetik, yarış oyunlarda gaz ve fren olarak kullanılan LT (Sol Tetik) ve RT (Sağ Tetik) tuşları, potansiyometre özelliğine sahip.

Siyah ve Monster yeşili seçenekleri bulunan Pusat Clutch Gamepad aksiyon tuşları RGB led göstergeli ve değiştirilebilir bir D- PAD ile farklı oyunlar için de fonksiyonel kullanım sunuyor.

Monster Pusat Clutch Gamepad almaya düşünürseniz biz mobil oynamanın oldukça keyifli olduğunu söylemek isteriz.

Clutch ile ilgili daha fazla bilgi için YouTube videomuzu izleyebilir https://youtu.be/BFXDmgc_JtM?si=LYpr-TLnuvi1GTI0

Monster’ın dijital mağazasını ziyaret edebilirsiniz. https://www.monsternotebook.com.tr/gamepad/pusat-clutch-gamepad-siyah/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz