Tivibu; Discovery Channel, Discovery Science, ID, Eurosport 1 ve Eurosport 2 kanallarının yayınına devam ederken, yeni anlaşma ile üyelerine diledikleri zaman izleyebilecekleri zengin bir içerik paketi de sunacak

Türk Telekom ve Warner Bros. Discovery yeni bir stratejik ortaklığa imza attığını duyurdu. Türk Telekom ve Warner Bros. Discovery’in yenilenen anlaşmasına göre; Discovery Channel, Discovery Science, ID, Eurosport 1 ve Eurosport 2 kanalları Tivibu’daki yayınlarını sürdürecek.

Ayrıca Tivibu, Lady Gucci, Estonia, Gamestop: The Wall Street Hijack, Bobby And Giada In Italy, Meet the Meerkats, Deadliest Catch: Bloodline, Expedition: Back To The Future, Killers Of The Cosmos gibi Discovery+ belgesellerinin de aralarında bulunduğu zengin bir içerik paketini diledikleri zaman seyredebilmeleri için müşterilerinin erişimine açıyor.

Spordan maceraya, doğal hayattan yaşam tarzına değişen içerikler

Tivibu aile paketi müşterileri Discovery Channel’ın Altın Peşinde, Tamirat Tadilat, Ölümcül Av, ID’nin Amerikan Dedektif Joe Kenda, People Dergisi Araştırıyor gibi yapımlarını; sinema paketi müşterileri ise Discovery Science’ın Evrenin İşleyişi, Nasa’nın Açıklanamayan Dosyaları ve Tarihe Yakından Bakış gibi programlarını izleyebiliyorlar. Ek olarak Tivibu sinema paketi müşterileri, Eurosport tarafından yayınlanacak, dünyanın en prestijli spor etkinliklerinden Grand Slam tenis turnuvalarını, Tour de France gibi önemli bisiklet yarışlarını ve Paris 2024 Yaz Olimpiyatlarını da takip edebilecekler.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz