Okuma Süresi
1 dakika

Dijital taksi çağırma platformu BiTaksi, birçok ilke imza attığı sektörde 10’uncu yılını kutluyor. Dijital yolculukların ev sahibi BiTaksi ile 10 yıl boyunca 100 milyondan fazla yolculuk gerçekleştirildi. 2024 yılına 24 farklı şehirde hizmet vererek giren BiTaksi, kurulduğundan bu yana 10 milyondan fazla kayıtlı yolcuya ulaştı.

Kaan Sancaklı: “Kullanıcılarımıza ve taksi sürücülerine kolaylık sağlayan birçok yenilik getirdik”

“BiTaksi’de kullanıcı odaklı yaklaşımımızla teknolojimizi yenileyerek kendimizi geliştirmeyi sürdürüyor, en önemlisi de sektöre ilkleri kazandırıyoruz” açıklaması yapan BiTaksi CEO’su Kaan Sancaklı, “BiTaksi olarak 10 yıl boyunca hem kullanıcılarımıza hem de taksi sürücülerine kolaylık sağlayan çok sayıda yeniliği devreye aldık. Geçtiğimiz yıllarda; online ödeme, Pati Taksi, Sürücü Akademisi ve sürücüler için Sadakat Programı, BiTaksiPOS, Kabinli Taksi, BiTaksi uygulamasından GetirAraç kiralama gibi ilkleri hayata geçirdik. Bunlara ek olarak, geçtiğimiz sene sürücü ve yolcuların çevirimiçi anlık mesajlaşması, makine öğrenimi kullanarak akıllı eşleşme çözümleri ve Büyük Taksi de dahil bir dizi yeniliği de devreye aldık. Türkiye’nin ilk dijital taksi çağırma uygulaması olarak 10’uncu yılımızda 100 milyon yolculuğa ulaşmak bizim için büyük bir gurur kaynağı. Kullanıcılarımıza ve taksi sürücülerine bizimle oldukları için teşekkür ederiz. BiTaksi olarak, Türkiye’de ulaşım deneyimini daha da ileri taşımak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

BiTaksi kullanan sürücülerin karnesi 5 üzerinden 4,88

BiTaksi, 11 milyondan fazla indirilerek dijital ulaşımın vazgeçilmez adreslerinden biri haline geldi. BiTaksi kullanıcıları, uygulamada yer alan yolculuk puanlama özelliği ile sürücüleri 1 ila 5 arasında puanlandırabiliyor.

Kullanıcılar, BiTaksi sürücülerine 10 yılda 5 üzerinden 4,88 ortalama puan vererek uygulamaya olan memnuniyetini gösterdi. Kullanıcıların yaptığı 4 milyon yorum ve 37 milyon puanlama, BiTaksi’nin müşteri memnuniyetine odaklanan şeffaflık politikasının bir yansıması olarak öne çıktı ve sektör standartlarının yükselmesinde etkili oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz