Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Türkiye’nin yaygın perakende zinciri A101’in, Nisan ayında başlattığı ”A101 Kapıda” uygulaması Türkiye’nin her ili için hizmete açılıyor. A101 Kapıda uygulaması ile tüketicilerin siparişlerini evlerine kadar teslim eden firma, Eylül ayı itibariyle söz konusu uygulamayı 81 ile yayacak.

Aynı gün içinde adrese teslimat özelliği ile öne çıkan “A101 Kapıda” uygulaması, hızlı bir şekilde tüm Türkiye’ye yayıldı. “En Yeni A101 Şubesi’’ sloganıyla ilerleyen dijital uygulama sayesinde A101, ülkenin köşe bucak her yerine erişim servisini, aynı gün teslimat ile dijital platformda da korudu.

Türkiye’nin her ilçesinde yer alan 9.000’den fazla marketi ile en yaygın perakende zinciri olan A101, 12.kuruluş yıldönümü olan 28 Nisan’da, kaliteli ürünleri en ucuz fiyatla sunma misyonunu bir ileri noktaya taşıyarak “A101 Kapıda” mobil uygulamasını başlatmıştı. Belli başlı şehirlerde başlayan uygulama 4 ay içinde A101’e yakışır bir şekilde hızla büyüyerek, 81 ili kapsar hale geldi.

A101 Kapıda uygulaması

Eylül ayından itibaren 81 ilde de aktif olan uygulama sayesinde, en ucuz ve kaliteli market alışverişi adresinize taşınabiliyor. Yepyeni bir A101 deneyimi sunan “A101 Kapıda” mobil uygulaması ile üye girişi yapılarak kayıt olunuyor. Sonra, istenilen ürünler seçilip, uygun saat aralığı işaretlenerek cep telefonu üzerinden kolayca sipariş verilebiliyor. En yakındaki A101 marketinin stoklarından tedarik edilen ürünlerle aynı gün adrese teslimat sağlanıyor. Gıda (taze meyve sebze, et süt şarküteri ürünleri, bakliyat, unlu mamüller vb), temizlik, kozmetik, ofis&kırtasiye vb kategorilerdeki tüm ürünler uygulama üzerinden sipariş edilebiliyor. Ödemenin online olarak kredi kartı ile yapıldığı ve kart saklama özelliği bulunan uygulamada siparişlerin dağıtımı A101 Kapıda logolu özel araçlar ile gerçekleştiriliyor. Uygulamayı indirmek ve erişim noktaları ile ilgili bilgi almak için: https://www.a101.com.tr/a101-kapida bağlantısına tıklayabilirsiniz.

İginizi Çekebilir:

Pandemi Döneminin Online Alışveriş İstatistikleri Açıklandı

Uluslararası Alışveriş Hizmeti Sunan Türk Girişim Şirketi Yollando 10 Milyon TL Değerleme ile İkinci Yatırımını Aldı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz