amazfit-gtr-3-pro-ozellikleri-fiyati-teknosafari

Üst seviye akıllı saat kategorisinde yer alan Amazfit GTR 3 Pro özellikleri ve fiyatı belli oldu. Amazfit’in yeni akıllı saat modeli, oldukça dikkat çekici özelliklere sahip.

Akıllı saat denince akla gelen ilk markalardan birisi olan Amazfit, hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Amazfit GTR 3 Pro özellikleri ve fiyatı belli oldu. Cihaz, oldukça iddialı özellikler ve yeni bir kullanıcı ara yüzü ile geliyor.

Amazfit GTR 3 Pro özellikleri ve fiyatı

amazfit-gtr-3-pro-yorumlari-teknosafari

Amazfit GTR 3 Pro akıllı saat modeli, 1.45 inç büyüklüğünde ekran ile birlikte geliyor. Üst seviye alüminyum alaşımdan üretilen gövde, ince kenarları sayesinde çok daha kompakt bir tasarıma sahip. Ayrıca ekran, 1000 nit parlaklığa kadar ulaşabiliyor. Bu sayede yoğun ışık altında bile ekran rahatlıkla görüntülenebiliyor.

Şirketin yeni Zepp OS olarak isimlendirilen ara yüzü, üçüncü taraf uygulamaları destekliyor ve daha verimli bir çalışma ortamı sağlıyor. Ayrıca ara yüz, 150’den fazla saat temasının yanında ‘Her Zaman Açık’ özelliğine de sahip. Kullanıcılar, isterse dahili temaları düzenleyebiliyor, isterse de internetten hazır temalar indirilebiliyor.

Son dönemlerde akıllı saatlerde görmeye alışık olduğumuz kandaki oksijen seviyesi, Amazfit GTR 3 Pro modeli ile de geliyor. Ayrıca nabız ölçümü yapabilen cihaz, öğle uykuları da dahil gelişmiş uyku takibi ile nefes düzenini takip edebiliyor.

Ayrıca Home Connect, Apple Health, Google Fit ve Strava gibi birçok uygulama ile tam uyumlu çalışan saat, tüm bu uygulamalar ile verileri paylaşabiliyor. GPS sayesinde telefondan bağımsız çalışabilse de, herhangi bir SIM desteği bulunmuyor. Ayrıca cihazda bulunan 2.3 GB dahili depolamaya müzik yüklenebiliyor.

amazfit-gtr-3-pro-ozellikleri-teknosafari

Bunların yanında Amazfit GTR 3 Pro modeli, tasarruf modunda 1 ay, standart kullanımda 12 gün, yoğun kullanımda 6 gün, GPS açık yoğun kullanımda 35 saat kullanım süresi vadediyor. Ayrıca cihaz, 230 dolar fiyat etiketine sahip.

İlginizi Çekebilir:

Gerçek Zamanlı Vücut Sıcaklığı Ölçen Akıllı Saatler: Amazfit GTR 2e ve GTS 2e

Gelişmiş Sağlık İzleme Özellikleriyle Gelen Amazfit PowerBuds Pro TWS Kulaklıklarını Tanıttı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz