back-4-blood-dlss-min

Nvidia DLSS destekleyen oyun sayısı 120’yi geçti. Ekim ayında eklenen 10 yeni oyun ile birlikte, örnekleme teknolojisinin benimsenmesi hızla devam ediyor.

Ekim oyunda çıkan ve çıkacak 10 yeni oyun ile birlikte Nvidia DLSS, 120 oyun ve uygulamada yüksek görüntü kalitesinde performansı hızlandırıyor. Bugün çıkacak Back 4 Blood ile birlikte popüler oyunlar, hiçbir görüntü kaybı yaşanmadan çok daha yüksek FPS verebilecek.

Ekim ayında ayrıca Baldur’s Gate 3, Chivalry 2, Crysis Remastered Trilogy, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider, Sword ve Fairy 7 ve Swords of Legends Online‘a da NVIDIA DLSS gelecek. Şu an, yakın zamanda çıkan Alan Wake Remastered ve F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch‘ta da NVIDIA DLSS mevcut bulunuyor.

Nvidia DLSS, Back 4 Blood’da %46 performans artışı sağlıyor

back-4-blood-dlss-teknosafari

Left 4 Dead serisinin devamı niteliğinde görülen Back 4 Blood, Nvidia DLSS teknolojisi ile birlikte geliyor. DLSS teknolojisi sayesinde Back 4 Blood, %46 performans artışına sahip oluyor. Bununla birlikte hemen hemen tüm RTX ekran kartı sahipleri, oyunu 4K 60 FPS görüntü kalitesi ile oynayabiliyor.

Baldur’s Gate 3, Nvidia DLSS ile %88 daha hızlı

baldurs-gate-3-dlss-teknosafari

En yeni Baldur’s Gate 3 güncellemesi, bu hafta Steam’de yayınlanıyor. Yeni güncelleme ile birlikte oyun, Nvidia DLSS teknolojisine kavuşuyor. DLSS ile performans, 4K çözünürlükte %88 oranında artış sağlıyor. RTX 3060 Ti ve üzeri GPU’larda, Baldur’s Gate 3 maksimum ayarlarda 4K 60 FPS oynanabiliyor.

Crysis Remastered Trilogy ve birçok oyun, Nvidia DLSS ile performans artışı sağlıyor

Geçtiğimiz yıl Crysis Remastered, DLSS teknolojisi ile birlikte piyasaya sürülmüştü. Crytek, 15 Ekim’de Crysis Remastered Trilogy paketini yayınlamak için hazırlanıyor.

Nvidia DLSS ile ışın izlemeli yansımaların yanı sıra gelişmiş dokular, modeller, aydınlatma ve ortamlar, FPS kaybı olmadan yüksek kaliteli görüntü sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:

Nvidia, Yeni DLAA Teknolojisini Duyurdu

100’den Fazla Oyun ve Uygulama NVIDIA DLSS Desteği Alıyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz