Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Apple teknoloji severlerin sevineceği bir haberle sahneye çıkıyor: giriş seviyesi iPad yakında 10. nesil versiyouyla piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Cihazın 10. nesil tasarımında büyük değişiklikler bekleniyor!

iPad, Apple’ın tablet bilgisayar serisi olarak karşımıza çıkıyor ve giriş segmentinden pro modellere kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği sunuyor. Özellikle IOS işletim sistemi tutkunlarının ilgisini cezbeden iPad modelleri, fiyat performans ürünü olarak görülüyor. Fiyatına göre daha üstün özellikler sunan bu cihaz, teknoloji severlerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

Birkaç nesildir klavye ve Apple Pencil desteği sunan giriş seviyesi iPad, fiyat performans oranında firmanın sevilen cihazlarından biri olmaya devam ediyor. 329 dolarlık giriş fiyatı ile yüksek satış sayılarına ulaşan cihaz, eski kalmış tasarımı sebebiyle hem kullanıcılardan hem de teknoloji analistlerinden birçok eleştiri alıyor. Bu eleştiriler işe yaramış olacak ki, iPad 10. nesil cihazlarda yeni tasarımla piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

En Büyük Değişiklik Kasa Tasarımında Olacak!

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz