Berkcan Güven’in Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Ronaldo ile çektiği karşılaşma Youtube’da yayınlandı ve video yayınlandıktan kısa bir süre sonra yaklaşık 500 bin izlenme elde etti. Berkcan ve Efe Uygaç’ın sorularını da yanıtsız bırakmayan Cristiano Ronaldo, bir de Crossbar Challenge’ı kabul etti. 

Berkcan Güven önceki gün Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile video çektiğini ve bu videonun Cuma akşamı yayına gireceğini söylemişti. Takipçiler tarafından merakla beklenen video yayınlandıktan hemen sonra kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı ve ilk 2 saatte yaklaşık 500 bin izlenme elde etti. Trend videolar listesinde ikinci sırada yer alan video aynı zamanda 150 binin üzerinde beğeni aldı.

Crossbar Challenge Nasıl Sonuçlandı? 

Kurallara göre Berkcan Güven, Efe Uygaç ve Cristiano Ronaldo’nun 5’er vuruş hakkı vardı. Efe Uygaç’ın başarısız olması sonucunda Berkcan ve Ronaldo yaptıkları 3’er başarılı vuruşla berabere kaldı. Uzatmalara giden ikili son atışı aynı anda yaptı ve Cristiano Ronaldo yaptığı vuruş ile Challenge’ın kazananı oldu. 

Galatasaray ile oynadığım günü unutamıyorum 

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo videoda Türkiye ve Türk futbolu hakkında görüşlerini de paylaştı. Özellikle takım arkadaşı Merih Demiral hakkında övgüler yağdırarak Türk futbolcular hakkında görüşlerini paylaştı. Ronaldo ayrıca İstanbul’da Galatasaray ile yaptıkları maçı unutamadığını söyledi. Berkcan’ın Türkiye hakkındaki sorusunu yanıtlayan Ronaldo “Galatasaray ile oynadığım günü unutamıyorum. Stadyumdaki tutku çok büyüktü” dedi.