Tüketici elektroniği kiralama platformu Kiralabunu.com, Teknosa ile iş birliği yaptı. Bundan sonra Kiralabunu bünyesindeki cihazlar, Teknosa üzerinden kiralanabilecek.

Gelişen teknoloji, hayatımızın birçok kısmında büyük kolaylıklar sağlamaya başladı. Öyle ki, ev aletleri bile uzaktan tek tuşla kumanda edilebilecek hale geldi. Ancak cihazların fonksiyonelliği arttıkça ne yazık ki fiyatları da yükseldi ve bu tür ürünleri bir”çoğu fiyatı sebebiyle ulaşılamaz hale geldi.

Ancak kullanıcı platformları, bu soruna da bir çözüm getirdi. Geçtiğimiz aylarda 200 milyon TL değerlemeyle yatırım alan tüketici elektroniği kiralama platformu Kiralabunu, birçok elektronik ürünü kiralama yoluyla kullanıcılar için ulaşılabilir hale getirdi. Geçtiğimiz gün Teknosa ile yeni bir ortaklığa imza atan Kiralabunu, bu sayede portföyündeki ürün yelpazesini de genişletti. İşte detaylar!

Kiralabunu ve Teknosa El Ele Verdi: 200’den Fazla Ürün Kiralanabilecek!

Tüketici elektroniği kiralama platformu Kiralabunu, geçtiğimiz aylarda 200 milyon TL değerlemeyle yatırım aldı. Bu yatırımla gücünü artıran Kiralabunu, Teknosa.com ile iş birliği yaptı. Bu iş birliği neticesinde 200’e yakın cihaz, Teknosa’nın internet sitesinden kiralanabilecek.

Yeni ortaklıkla birlikte tüketiciler, telefon, tablet, bilgisayar, kulaklık, saat ve oyun ekipmanları gibi birçok ürünü satın almak yerine kiralama seçeneğinden faydalanabilecekler. İlk aşamada Teknosa’nın internet sitesi üzerinden başlayan iş birliğinin sınırları, önümüzdeki süreçte Teknosa mağazalarını da kapsayacak şekilde genişletilecek.

Kiralabunu Birkaç Ay İçerisinde Değerini İkiye Katlamayı Başardı!

Kiralabunu.com, nisan ayında 200 milyon TL değerlemeyle aldığı yatırım ile birlikte aralık ayında değerini ikiye katlayarak 7.5 milyon dolara ulaştırdı. Kiralabunu Kurucu Ortağı Sinan Ventura, konu ile ilgili bir açıklamasında yıl sonuna kadar yeni kategoriler açmayı ve yıl sonuna kadar 30 bin yeni kullanıcıya erişmeyi hedeflediklerini paylaştı.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz