Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Volvo Penta, “Herkes için teknecilik” başlığı altında, herkes için erişilebilirlik üzerine inşa edilmiş ve cesur bir yeni dünya hayal etmek için Las Vegas’ta düzenlenen CES 2023’te yeni konseptini açıklayacak.

Volvo Penta, ilk kez canlı olarak 2023 CES katılımcısı oluyor. Potansiyel yeni bir eğlence teknesi deneyimi etrafında çığır açan düşünceleri sunacağı bir prömiyer gerçekleştirecek. Bu gelecekteki tekne deneyimi, her zamankinden daha açık ve erişilebilir olacak. Ayrıca insanların suyla duygusal bağını güçlendirmek ve aynı anda sürdürülebilirliği ilerletmek için tasarlandığını da belirtelim.

Konsept, Volvo Penta’nın Ekibinin İş Birliği ile Çalışmasıyla Oluşturulmuş

Şirket, yarının eğlence teknesi deneyiminin nasıl tamamen dönüştürülebileceğine dair bütünsel yeniden tasavvurunu paylaşmak için ideal bir platform olan CES’i seçti.

Söz konusu konsept, Volvo Penta’da stratejistler, iş geliştirme liderleri, dijital ve hizmet uzmanları, teknoloji tasarımcıları ve mühendislerden oluşan bir ekibin iş birliği içinde çalışmasıyla oluşturulmuş.

“Yeni Konseptimizi Daha İleri Götürmek İstiyoruz”

Volvo Penta’nın Küresel Denizçilik İşi Başkanı Johan Inden, CES 2023’ün şirketin geleceğe bakışını sergilemek için mükemmel bir ortam olduğunu söyledi. Ayrıca şu sözleri kullandı: “Suda olmak insanlarda inanılmaz duygusal bağlantılar geliştirir. Keşfetmekten, yeni maceralar aramaktan veya orada arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle vakit geçirmekten kazandığınız deneyimi ve aldığınız keyfi aktarmak zordur. Bu yeni konsept ile bunu daha da ileri götürmek ve daha geniş bir kitlenin kullanımına sunmak istiyoruz: Herkes için tekne gezintisi.”

Johan Inden, sözlerine şöyle devam etti: “Tekneciliği yeniden hayal etmek ve geliştirmek için tüm geleneksel sınırları kaldırmalı ve ne olduğunu tamamen yeniden çerçevelendirmeliyiz. Mevcut düşünceye meydan okumak ve kendimize meydan okumak istiyoruz. Konseptimiz bir diyalog başlatmak için tasarlandı ve bunu CES’te tartışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Keyif almak isteyen herkes için tekne gezintisini nasıl daha erişilebilir hâle getirebiliriz? Sularımızı keşfedip tadını çıkarırken aynı zamanda onları korumanın sınırsız yollarının olduğu bir teknecilik evrenini nasıl inşa edebiliriz? Bunlar heyecan verici sorular ve müşterilerimiz ve ortaklarımızla birlikte tartışmaya liderlik etme yolculuğumuzun başındayız.”

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz