Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

JBL, CES 2023 kapsamında sevilen kulaklık serileri olan Vibe ve Tune modellerinin güncel versiyonlarını duyurdu.

Las Vegas’ta düzenlenen CES 2023 etkinliğinde firmalar, yeni ürünlerini kullanıcılar ile buluşturmaya devam ediyor. Bizlerle yeni ürünlerini paylaşan firmalardan biri de ses üreticisi JBL olarak karşımıza çıkıyor. Şirket, etkinlik kapsamında sevilen kulaklık serilerinin güncel sürümlerini tanıttı. Yenilenen JBL Tune ve Vibe serisi kulaklıkları birlikte inceleyelim.

JBL Tune Serisi Genişletildi

JBL, ülkemiz dahil olmak üzere birçok bölgede başarılı satış rakamları yakaladığı Tune serisine yenilikler katıyor. Şirket, şu an satışta olan cihazların yanına üç yeni model daha ekliyor. Tune Buds, Tune Flex ve Tune Beam isimlerini taşıyan bu kulaklıkların her birinde aktif gürültü engelleme özelliği yani ANC bulunuyor.

Normal şartlardaki kullanımda 12, ANC ile ise 10’ar saat kullanım süresi sunan Tune Buds ve Tune Beam’in aksine Tune Flex, normalde 8 saat, ANC ile de 6 saat içerik tüketme süresi sunuyor. Her üç cihazın da şarj kutusu 36’şar saat ekstra kullanım sağlıyor.

Karşımıza çıkan her üç model de Bluetooth üzerinden birden fazla cihaz ile bağlantı kurabiliyor ve cihazlar üzerinden akıllı asistanı etkinleştirebiliyor. Tasarım bakımından standart Airpods’lara benzeyen JBL Tune Flex IPX4 sertifikasına sahipken, Airpods Pro’ya benzeyen diğer iki model ise IP54 sertifikası ile kutudan çıkıyor. Son olarak her üç cihazın da 100 dolar fiyat etiketine sahip olduğunu; siyah, beyaz ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkacağını da belirtelim.

Yeni JBL Vibe Kulaklıklar

Tune serisinde olduğu gibi JBL Vibe kulaklıklar da yenilendi. Vibe Buds, Vibe Beam ve Vibe Flex olmak üzere üç farklı model ile karşımıza çıkan serideki bütün cihazlar IP54 sertifikasına sahipler ve 8 saat kullanım süresi sunuyorlar. Kutuları sayesinde ekstra 24 saat kullanılabilen kulaklıkların hiç birinde ANC özelliği yok. Şirketin giriş segment içerisinde konumlandırdığı bu kulaklıklardan Vibe Flex’in fiyatı 70 dolar iken diğer iki modelin fiyatı ise 50 dolar olarak belirtildi.

Son olarak JBL’in yeni kulaklıklarının haziran ayında kullanıcılarla buluşacağını da belirtelim.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz