dying-light-2-stay-human-cikis-tarihi-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

İlk Dying Light oyunu, 2015 yılında çıkış yaparak büyük bir beğeni toplamıştı. Uzun bir aradan sonra çıkacak olan Dying Light 2 ise, 500 saatten fazla oynanış süresi ile birlikte gelecek.

Dying Light 2: Stay Human, yaklaşık 3 yıldır büyük bir kitle tarafından bekleniyor. Oyun, sürekli yaşanan ertelemelerin ve problemlerin ardından, 4 Şubat 2022 tarihinde çıkış yapacak.

Polonyalı şirket Techland tarafından geliştirilen Dying Light 2: Stay Human, 500 saatin üzerinde oynanışa sahip olacak. Ancak bu oynanış, tamamen hikayeden ibaret değil. Yani kısaca, oyundaki tüm görevleri yapmak, tüm elementleri toplamak, tüm gizli içerikleri açmak toplamda 500 saat yapacak. Oyunun yalnızca ana hikayesinin oynanış süresi ise bilinmiyor.

Her ne kadar oyunun ana hikayesinin süresi bilinmese de, toplanabilir eşyalar ve yan görevler ile 500 saate yakın sürüyor olması, oyunun yeniden oynanabilirliğinin yüksek olduğu anlamına geliyor. Ayrıca oyun, birden fazla kişi de oynanabiliyor. Yani oyuncular, oyundaki her şeyi bitirdikten sonra bile istedikleri zaman oyuna girip, arkadaşları ile zombi temizlemeye devam edebilir.

Bunların yanında oyun, 4 Şubat 2022 tarihinde, Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC kullanıcıları için çıkış yapacak.

İlginizi Çekebilir:

GeForce Now kütüphanesi 8 yeni oyun ile genişliyor

Asus, RTX 3050 serisi ekran kartlarını duyurdu

Samsung Galaxy S21 FE 5G fiyatı belli oldu

Google, yeni Android özelliklerini duyurdu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz