Lenovo Legion Y90 tasarımı

Paylaşılan videoda Lenovo Legion Y90 tasarımı ortaya çıktı. Paylaşılan video, telefon hakkında bilinen detaylar ve beklenenler haberimizde.

Geçen ay Lenovo, 144 Hz ekranlı Legion Y90 oyun akıllı telefonunun duyurusunu yaptı ve 1 Ocak’ta tanıtılacağını söyledi. Tanıtım etkinliği maalesef gerçekleşmedi. Biz yeni tanıtım tarihi için beklerken Lenovo Weibo hesabından kısa bir video paylaştı. Video bize Legion Y90 tasarımı hakkında ip uçları veriyor.

Köşeleri yuvarlatılmış düz ekranının üst kısmında ince çerçevelere sahip olduğunu ve ahizenin sağ tarafında bir selfie kamerası olduğunu görebiliyoruz. Arkasında, tam ortada, flaş, kameralar ve Y-şekilli ışık barındıran devasa ada var. Ayrıca çerçevelerde metal kullanıldığını düşündüren anten çizgileri görüyoruz.

Lenovo Legion Y90 tasarımı haricinde, (çeviri yanılgıları olabilir) daha iyi bir oyun deneyimi için bazı ince ayarlarla gelecek olan ZUI arayüzünü kullanacağı da paylaşıldı.

Daha önce Lenovo, Legion Y90’ın sürekli performans için çift fanlı bir soğutma sistemi ile geleceğini doğrulamıştı. Cihaz 720Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip 6.92″ E4 AMOLED ekrana sahip olacak ve HDR içeriğini destekleyecek.

Tekno Safari YouTube kanalımıza abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Lenovo Legion Y90 144Hz ekran ile Ocak’ta geliyor

Motorola yeni katlanabilir Razr üzerinde çalışıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz