efootball championship 2022
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

eFootball 2022’nin resmi eSpor turnuvası “eFootball Championship 2022” Haziran ayında başlıyor. Turnuvaya dair detaylar haberimizde.

“eFootball Championship 2022”, elit oyunculardan tamamen yeni başlayanlara kadar her seviyeden oyuncunun katılımına açık bir turnuva. Oyunun adının “eFootball” olarak güncellenmesinin ardından daha önce “eFootball League” olarak bilinen turnuvanın ismi de “eFootball Championship” olarak değişti. Şampiyona kapsamında iki turnuva düzenlenecek. Bunlardan ilki Avrupanın çeşitli kulüpleriyle resmi olarak iş birliği içerisinde olan profesyonel espor oyuncularına yönelik “eFootball Championship Pro 2022”, diğeri ise her seviyeden oyuncuya açık olan espor turnuvası “Championship Open 2022”.

Hem “eFootball Championship Pro” turnuvasında yarışacak profesyonel esporcular hem de herkese açık “eFootball Championship Open”da yer alacak oyuncular, oyunun yeni modu “Dream Team” (Rüya Takım) ile mücadele edecek.

Turnuvaya katılacak kulüpler ve her iki organizasyonun da programı, ilerleyen tarihlerde açıklanacak.

eFootball Championship Pro Haziran’da başlıyor

Bu turnuvanın katılımcıları Avrupa’nın çeşitli futbol kulüpleriyle anlaşmalı profesyonel oyunculardan oluşacak. Organizasyonda yer alacak oyuncular dünyanın en iyi esporcuları arasından seçilecek ve eFootball 2022’nin yeni oyun modu rüya Takımı aracılığıyla teke tek mücadele edecekler.

Karşılaşmalar tüm dünyada canlı olarak internet üzerinden yayınlanacak.

eFootball Championship Open elemeleri Haziran’da başlıyor

“eFootball Championship Open 2022”, eFootball 2022’nin en kapsamlı ve resmi espor turnuvası olma niteliğini taşıyor. Bu turnuva dünyanın dört bir yanından isteyen herkesin katılımına açık.

Oyuncular Haziran 2022’de başlayacak Round 1 karşılaşmalarına katılmak zorunda değiller. İsterlerse oyun içindeki ilgili etkinliklere katılım sağlayarak da eleme turunda yer alabilirler.

Önceki sezonlar, toplamda 8 milyondan fazla kullanıcı “eFootball.Open” turnuvasına katılım gösterdi. “Dream Team” modunda en iyi skorları elde eden oyuncular turnuvanın üst seviyelerinde yer alma hakkı kazanacak ve nihayet “World Finals” (Dünya Finalleri) karşılaşmalarında karşı karşıya gelerek Dünyanın En İyi Oyuncusu olmak için birbirine meydan okuyacak. Dünya finalleri tüm dünyada çevrimiçi olarak yayınlanacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

İlginizi çekebilir:

Depolama yenilemesi için CIO’lara 5 ipucu 

Yeni Lenovo ThinkPad dizüstü bilgisayarlar farklı ihtiyaçlara uygun seçenekler sunuyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz