Ana Sayfa Dijital Fitbit’in Yeni Akıllı Saatleri Versa 4, Sense 2 ve Inspire 3 Türkiye’de...

Fitbit’in Yeni Akıllı Saatleri Versa 4, Sense 2 ve Inspire 3 Türkiye’de Satışa Çıkıyor!

0
1

Fitbit, Google çatısı altında yenilikçi ürünleriyle faaliyetlerini yürüten bir marka olarak öne çıkıyor. Fitbit’in yeni akıllı saat modelleri Versa 4, Sense 2 ve Fitbit Inspire 3; sağlık, spor, uyku ve stres yönetimi konusunda güçlü özelliklerle donatılmış. Yeni modeller çok yakında Türkiye’de satışa başlayacak.

Fitbit’in kısa süre önce global lansmanını yaptığı Versa 4, Sense 2 ve Fitbit Inspire 3 sağlıklı ve zindelik odaklı akıllı saat modelleri yakın zamanda Türkiye’de Bilkom güvencesiyle satışa sunulacak. Fitbit Versa 4 ve Sense 2 yeni Fitbit OS tarafından destekleniyor.  Kolay ara yüze sahip cihazların her ikisi de ince ve hafif tasarımıyla dikkat çekiyor.

Sense 2 İle Stresi Kolayca Yönetebilirsiniz

Sense 2, daha kolay şekilde yönetmek için vücudun stres karşısında tepkisini ölçen cEDA vücut tepki sensörü ile geliyor. Bu sayede gün boyu stres seviyenizi inceleyebilirsiniz. Bu sensör, stres seviyesini ölçmek için kalp atış hızı değişkenliğini ve vücut ısısını kullanıyor. Yani potansiyel tetikleyicilerin fark edilmesine, zaman geçtikçe dayanıklılığını arttırmak için özel bir stres yönetimi oluşturmasına da yardımcı oluyor.

Stres ölçümü, kalp ritmi takibi gibi sağlık kapsamlı sağlık verilerine ek olarak cEDA vücut tepki sensörü ile gelen Sense 2, gün boyu stres seviyesinin izlenmesine yardımcı oluyor. Cihaz ayrıca, uyku izleme özelliği ile 7/24 vücut kontrolünü destekliyor.

Kapsamlı sağlık ve fitness verisi sunan cihaz, SpO2 teknolojisini destekliyor. Akıllı saat dolunum hızı ve dinlenme kalp ritmi ölçümü gibi çeşitli tıbbi özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Sense 2’nin batarya ömrü 10 güne kadar sürüyor ve 10 dakikada %75”e dolum yapan hızlı şarj teknolojisi ile geliyor. Modeldeki en çok dikkat çeken özelliklerden bir başkası ise 2022’nin sonunda devreye girecek olan Google Maps ve Wallet entegrasyonu olacak. Fitbit Sense, 6.499 TL fiyat etiketiyle satışta olacak.

Gelişmiş Antrenman Özellikleriyle Versa 4

Fitbit OS sayesinde daha spor odaklı akıllı saat olan Versa 4, HIIT, ağırlık kaldırma, CrossFit dahil olmak üzere 40’tan fazla spor modu ile geliyor. GPS işlevi ve Fitbit Premium aracılığıyla binden fazla egzersiz seti ve dikkat oturumuna sahip hafif, rahat ve giyilebilir cihaz, aynı zamanda aktiviteler sırasında da dayanıklı.

Fast Pair ve birçok Google uygulamasını kullanabileceğiniz Versa 4, 2022’nin sonunda devreye girecek olan Google Maps ve Wallet ile geliyor. 6 günlük bir pil ömrüne sahip olan akıllı saat, hızlı şarj desteği ile geliyor ve bataryası 10 dakikada %75 seviyesine ulaşıyor. Fitbit Versa 4, 4.999 TL fiyat etiketiyle satışta olacak.

Inspire 3, Aktivitelerinizi Kolayca Kontrol Etmenize Yardımcı Oluyor

Giriş segmentinde yer alan Fitbit Inspire 3 Akıllı Bileklik, ince tasarımı ve 10 güne kadar dayanan pil ömrüyle dikkat çekiyor. Aktivite, kalp atış hızı, uyku, stres ve daha fazlası gibi temel ölçümleri 7/24 kolaylıkla izleyebileceğiniz cihaz, 50 metreye kadar suya dayanıklı özelliğe sahip.

Renkli dokunmatik ekranlı Inspire 3, aktivitenizin ve uykunuzun stres seviyenizi nasıl etkilediğini görebilmeniz için tüm değerlerinizi tek bir yerden takip etmeyi sağlıyor. Uyumak için cihazınızı taktığınızda, Uyku Aşamaları ve Uyku Puanı ile uyku kaliteniz hakkında bilgi edinebiliyor ve ardından uykunuzu zaman içinde iyileştirmeye yardımcı olmak için yatma vakti hatırlatıcısı, SmartWake alarmı veya bileğinize rehberli nefes alma gibi uygulamaları deneyebiliyorsunuz. Ayrıca Stres Yönetim Puanı ile vücudunuzun fiziksel stres belirtileri gösterip göstermediğini takip etmenize yardımcı olacak farkındalık egzersizlerini de size sunuyor. Aktivitenizin, uykunuzun ve stresinizin vücudunuzu nasıl etkilediğini cihazın kontrol panelinde görebiliyorsunuz. Fitbit Inspire 3, 2.199 TL fiyat etiketiyle satışta olacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz