Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Fortnite ’ın yeni sezon çıkış duyurusu bugün Reddit’te yapılan bir paylaşımla resmi olarak duyuruldu. Popüler oyun Fortnite ‘ın 2. Bölüm 5. Sezon ‘unu bekleyen oyunseverler için güncellemenin bugün yayınlanacağı açıklandı.

Battle Royale tarzında günümüzün en sevilen oyunlarının başında gelen Fortnite’ın yeni sezon duyurusu yapıldı. The Fortnite Team tarafından Reddit’te yapılan bir açıklamada oyunun beklenen yeni sezon güncellemesinin 2 Aralık Çarşamba günü yayınlanacağı belirtildi. Aynı zamanda FortniteStatus’ün resmi Twitter hesabından da yeni sezonun çıkış tarihi hakkında açıklama yapıldı.

Fortnite 2. Bölüm 5. Sezon ’da Baby Yoda olacak

Popüler oyunun yeni sezonu “Sıfır Noktası” ismiyle adlandırıldı. Fortnite’ın yeni sezonunda oyuncular, Star Wars evreninden bilinen ve şu an Mandalorian’da yer alan Baby Yoda’yı görecekler. 

Fortnite’ın 5. Sezon güncellemesinde Star Wars temasının dışında gelecek önemli yenilikler de olacak. Oyunseverler güncellemeyle yeni görevlere sahip olacak. Yeni sezon güncellemesinde elbette ki en çok dikkat çeken detay Baby Yoda’nın da dışında yeni görevler oldu. Yeni sezonda karakterler ve görevler dışında, yeni oyun alanları da bulunacak. Bunlar orman alanları ve çöl gibi yerler olarak oyuncuların karşılarına çıkacak. 

Epic Games, Fortnite’ın yeni sezonunda yer alacak görevler hakkında açıklama yapmıştı.

Epic Games ’in Fortnite ‘ın yeni sezon güncellemesi için açıkladığı görevler

Kiralama Yardımı

Bir avcı olarak adanın karakterlerine istikrarsız yeni gerçekliklerinde yardım etmek sizin görevinizdir. Görevlerini ve ödüllerini alın, çevreniz hakkında bilgi alın veya onları müttefikiniz olarak işe alın. Pazarlık yapmak istemiyor musunuz? Onları bir düelloya davet edin ve ödülleri toplayın.

Maaşınızı harcayın

Yeni karakterler yalnızca bir ödeme şeklini kabul eder: çubuklar! Görevleri ve ödülleri tamamlayarak, oyuncuları ortadan kaldırarak veya Ada çevresinde gizli zulaları bularak çubuklar kazanın. Kazandığınız barları yeni egzotik silahlar, yükseltmeler, istihbarat, hizmetler ve daha fazlası için harcayın.

Epic ayrıca, ek lisanslı karakterlerin yolda olduğunu öne sürerek “ötesindeki gerçeklerden daha fazla avcı” olacağını açıkladı. Şirketin Marvel’dan Star Wars’a , DC’den NFL’ye, Travis Scott ve Marshmello gibi müzisyenlere kadar herkesle çalıştığı düşünüldüğünde, bu “avcılar”  pek çok karakter olabilir.

İlginizi Çekebilir:

Fortnite Sistem Gereksinimleri PC 2020

En Sevilen Fortnite Karakterleri Hangileri?

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz