Ana Sayfa Oyun En Sevilen Fortnite Karakterleri Hangileri?

En Sevilen Fortnite Karakterleri Hangileri?

0
10212
fortnite-karakterleri

Epic Games 2017’deki Fortnite lansmanından bu zamana kadar çeşitli Fortnite karakterleri ve görünümleri tanıttı. Bu yazımızda sizlerle en efsanevi ve en popüler Fortnite görünümlerine göz atıyoruz.

Fortnite günümüzde halen en etkileyici ve en çok oynanan battle royale (hayatta kalma) oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz 3 yıl yaptığı değişik etkinlikler sayesinde takipçi kitlesini arttırdı. Epic Games yaptığı bu etkinlikler ile oyuna yeni görünümler, silahlar ve benzersiz öğeler ekledi.

Çoğu oyunda olduğu gibi Fortnite oyununda da en çok aranan özelliklerden biri karakter skin tasarımları ve bunların bedava olarak ulaşılabiliyor olmasıdır. Fortnite battle pass (savaş bileti) alarak ulaşabileceğiniz ve ilk alımdan sonra görevleri tamamlayarak her sezon oyun parası ile alacağınız savaş bileti sayesinde bedava Fortnite skin ( karakter) alabileceksiniz. Sizler için en çok arzu edilen efsanevi ve nadir Fortnite karakterleri aşağıda derledik.

Fortnite Bedava Karakter (Skin) Listesi (Battle Pass ile)

 

Omega

fortnite-omegaOmega karakteri sahip olabileceğiniz en efsanevi karakterlerden biridir. Mağazadan alabileceğiniz ekstra olan geliştirmeler ile neon ışıklı bir bacak, göğüs, kask zırhına sahip olabilirsiniz. Ancak bu nadir görünüm sadece birkaç Fortnite oyuncusunda bulunmaktadır.

 

 

 

John Wick

Fortnite-John-Wick

Emekli bir kiralık katil: John Wick… Fortnite oyununda ilk kez 9. sezonda görülen efsanevi bir karakter. 2019 yılında sınırlı süreli bir oyun etkinliği ile tanıtılan bu görünüm 2 skin şeklinde ve mağazaya geldiği zaman 2.000 V-papel ile satın alınabiliyor.

 

 

 

Brite Bomber

fortnite-Brite-Bomber

Oyunun daha ilk sezonunda eklenen süper nadir bir Fortnite karakteri Sunshine & Rainbows setinin bir parçası olan en renkli görünümlerden biridir. Skin 1.200 V-papel karşılığında mağazadan alınabiliyor.

 

 

Black Knight

fortnite-Black-Knight

Fort Knights setinin popüler efsanevi kostümlerinden olan Black Knight yani Kara Şövalye. Efsanevi Fortnite karakteri 2017 yılında oyunda tanıtıldı ve Sezon 2 Savaş Biletinin 70. Kademesinde bedava olarak skin alınabiliyordu.

 

 

 

Calamity

fortnite-Calamity

Fortnite Sezon 6 savaş biletinin ilk aşamasında açılan skin efsanevi karakterlerden biridir. Epic Games bu karakteri farklı renklerde sunarak ilk defa renk seçenekleri ile gelen bir görünümü oyuna eklemiş oldu. Karakter ayrıca savaş biletinde yapılan görevler ile geliştirilebiliyordu.

 

 

Raven

fortnite-Raven

Fortnite “Dünyayı Kurtar” (Save the World) içinde yer alan Nevermore setinin bir parçası olan efsanevi bir karakter. Skin asker sınıfını temsil ediyor ve mağazada 2.000 V-papel karşılında satın alınabiliyor.

 

 

 

Renegade Raider

fortnite-Renegade-Raider

İlk sezonda eklenen ve Fortnite bedava nadir skin olan karakter sezon’da 20. seviyeyi tamamlayınca elde edilebiliyordu. Ayrıca bir defa 1.200 V-papel’e satılan bu görünüm bir daha asla oyun içi mağazaya geri gelmedi.

 

 

 

Valkyrie

fortnite-Valkyrie

Harbinger setinin bir parçası olan efsanevi Fortnite karakteri Eylül 2018’de piyasaya sürülen Ragnarok’un kadın meslektaşı olarak biliniyor. En son 2 ay önce mağazada satılan kostümün yakın zamanda tekrardan gelmesi muhtemel gözüküyor. Muhteşem olan skin mağazada 2.000 V-Papel fiyatıyla satılıyor ayrıca gelişmiş versiyonu olan Frostwing Glider içeren paket 3.500 V-Papel ile alınabiliyor.

 

 

İlginizi Çekebilir:

Z Kuşağı Üyelerinin Yüzde 54’ü, Kendini Mobil Oyuncu Olarak Tanımlıyor

Yüksek Oyun Konsolu Fiyatları Nedeniyle Bilgisayar Satışları Yükselişe Geçti!

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz