free-fire-max-teknosafari-min
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Sevilen mobil Battle Royale oyunu Free Fire, tamamen yenilenmiş olarak geri dönüyor. Free Fire Max, Android ve iOS kullanıcıları için yayınlandı.

Google Play ve AppStore mağazalarında yayınlanan Free Fire MAX, çok daha gelişmiş Free Fire deneyimi sunuyor. Oyunseverler, yeni Free Fire ile çok daha gerçekçi haritalar ve daha sürükleyici oyun deneyimi ile karşılaşıyor.

FF MAX, çok daha iyi grafikler ile sevilen haritaların daha ince ayrıntılarına kadar iniyor. Ayrıca oyuncuların daha gerçekçi deneyime sahip olabilmesi için, yeni oyun ile birlikte harita efektleri eklendi. Bu efektlere su kütleleri, güvenli bölgeler ve doğal çevre efektleri dahil. Hatta oyuncular, yere düşen yaprakları görmek için ağaçlar ateş etmeyi deneyebilir.

Tüm bunların yanında geliştirici ekip, yeni Free Fire oyununa yeni harita da ekliyor. Bermuda haritası, MAX’ın tüm yeteneklerini sergileyecek bir harita olarak öne çıkıyor.

1632815380_freefiremax

Yeni Free Fire deneyimi, hem görsel hem de sesli güncellemeler ile birlikte geliyor. Yeni oyunda koşma, zıplama, emekleme gibi temel hareket animasyonları, daha akıcı ve daha gerçekçi bir şekilde geliştirildi. Oyuncuların mantar yediği ve haritaya paraşütle atladığı özel animasyonlar da oyuna eklendi.

Bunların yanında oyunda silahların şarjör değiştirme animasyonları ve ses efektleri de yenilendi. Free Fire MAX ile birlikte izli mermi ve kurşun deliği efektleri de eklendi. İzli mermiler yalnızca kullanan kişi tarafından görülür. Bu nedenle oyunculara ek bir avantaj sağlamıyor.

İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile 1.6 Güncelleme Notları Yayınlandı

Free Fire MAX Ön Kayıt 29 Ağustos’ta Başlıyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz