pubg-mobile-1-6-guncelleme-notlari-teknosafari-min

PUBG Mobile 1.6 güncelleme notları yayınlandı. Yeni güncelleme ile oyuncular, en beğenilen harita ve modlar ile tekrar buluşuyor. Ayrıca Dune ve Alan Walker gibi işbirliğine dair izler, oyunda görülüyor.

PUBG Mobile, son zamanların en büyük güncellemesi ile karşımızda. Yayınlanan 1.6 güncellemesi ile oyuna uzaylı bitki istilası, uzay gemisi savaşları ve yeni bir drop sistemi getiriyor. PUBG Mobile 1.6 güncelleme notları, birçok yeniliği içeriyor.

PUBG Mobile 1.6 sürümü, şu anda App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebilir durumda.

PUBG Mobile 1.6 ile gelen oyun modları

  • Metro Royale: Reunion, 28 Eylül tarihinde oyuncular ile buluşuyor. Metro Royale, yeraltı tünellerini oyuna ekliyor ve birçok yeni ödülü içeriyor.
  • Titans: Last Stand, 28 Eylül tarihinde oyuna eklenecek. Yeni oyun modunda Monarch Expeditionary ekibi ile birlikte Mechagodzilla’ya karşı mücadele edilecek.
  • Vikendi, 8 Ekim tarihinde oyuncular ile buluşacak. Sevilen harita Vikendi, soğuk ve karlı havası ile tekrardan oyuna eklenecek.
  • Survive Till Dawn, 15 Ekim’de oyuna eklenecek. Oyun modu ile birlikte oyuncular, güneş battıktan sonra Zombi saldırısına karşı mücadele edecek.
  • Payload 2.0, 15 Ekim tarihinde oyunda olacak. Oyun modu ile birlikte ağır patlayıcı kara ve hava araçları eklenecek.
  • Runic Power, 15 Ekim’de eklenecek modlardan bir diğeri. Oyuncular, yeni mod ile haritada bulunan kristalleri toplayacak. Kristaller ile Alev, Buz ve Rüzgar gücü kullanılabilecek.
  • Enfeksiyon Modu, 15 Ekim’de oyundaki yerini alacak. Diğerlerine göre daha hızlı bir mod olan Enfeksiyon Modu, gerçek oyuncu zombiler, savunan oyunculara karşı mücadele edecek.

pubg-mobile-guncelleme-uzayli-teknosafari

PUBG MOBILE, 1.6 güncellemesi ile içerik ortaklıklarına devam ediyor. ‘Faded’, ‘Darkside’, ‘All Falls Down’ ve ‘Alone’ gibi parçalarıyla tanınan ünlü DJ ve sanatçı Alan Walker, müzik, özel kıyafetler ve eşyalarla birlikte oyuna geri dönüyor. Alan Walker’ın yeni şarkısı, 23 Eylül’de PUBG MOBILE’da oyunseverleri bekliyor. Ünlü müzisyen daha önce 2019’da PUBG MOBILE ile ‘On My Way’ ve ‘Live Fast’ single’ları için birlikte çalışmıştı.

İlginizi Çekebilir:

PUBG: New State Sinematik Video ‘Troi’nin Düşüşü’ Yayınlandı

Vicrains ile Poco X3 GT PUBG Testi : Söylendiği Kadar İyi Mi? Isınıyor Mu?

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz