GeForce NOW Assassin's Creed Valhalla

GeForce NOW, ‘Assassin’s Creed Valhalla’ oyununu kütüphanesine ekledi. Oyun tutkunlarının artık; GeForce PC grafiklerine sahip herhangi bir PC, Mac, AndroidChromebook veya SHIELD TV’de oyunu en yüksek kalitede oynayabileceği ifade edildi.  

GeForce NOW, ‘Assassin’s Creed Valhalla’ oyununu kütüphanesine eklediğini duyurdu. Oyun tutkunlarının artık; GeForce PC grafiklerine sahip herhangi bir PC, Mac, AndroidChromebook veya SHIELD TV’de oyunu en yüksek kalitede oynayabileceği ifade edildi. Aktarılan diğer detaylara göre; oyuncular ‘Ubisof’ tarafından geliştirilen oyun ile artık tüm cihazlarında kendi Viking efsanelerini oluşturabiliyor, güçlü bir Viking akıncısı olabiliyor ve klanlarını Norveç’in sert kıyılarından dokuzuncu yüzyıl İngiltere’sinin yemyeşil tarım arazilerine yönlendirebiliyor.  

GeForce NOW üyeleri, NVIDIA’nın bulut oyun sunucuları sayesinde bilgisayarlarının gücünden bağımsız olarak gizemli bir açık dünya oyununu keşfedebiliyor. Üyeler ayrıca; “NVIDIA Highlights” sayesinde bütün çatışma, gizli saldırı ve olağanüstü anları otomatik olarak tespit edip yakalayan ve bulutta çalışan akıllı desen ve görüntü tanıma teknolojisini oyun içi anları yakalayabilmek için kullanabiliyor. Yerel olarak depolanan oyun içi anlar, istenildiği zaman düzenlenebiliyor ve paylaşılabiliyor. Highlights on GeForce NOW ile aksiyonu duraklatmaya gerek kalmadığı ifade ediliyor. 

İşte GeForce NOW kütüphanesine bu hafta eklenen yeni oyunlar! 

GeForce NOW Yeni Oyunlar

12 Kasım saat 21.00’de GeForce NOW kütüphanesine, ‘Ubisoft Connect’ ve ‘Epic Games Store’daki ‘Assassin’in Creed Valhalla’ dışında 4 yeni oyun daha geliyor. İşte GeForce NOW kütüphanesine bu hafta eklenen diğer yeni oyunlar! 

  • Assassin’s Creed Valhalla (Epic Games Store ve Ubisoft Connect’te 10 Kasım Salı) 
  • Bright Memory (Steam’de yeni sürüm) 
  • Falconeer (Steam’de yeni sürüm) 
  • XIII (Steam’de yeni sürüm)
  • RUNE II: Decapitation Edition (13 Kasım Cuma günü Steam’depiyasaya sürülecek yeni sürüm) 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

GeForce NOW, Bu Hafta The Survivalists, Hyper Scape ve Apex Legends Güncellemeleri Sunacak

GeForce Now’a 3 Oyun Geri Döndü ve 16 Yeni Oyun Eklendi

GeForce NOW Oyunları Yeni Seçenekler ile Artık Daha Zengin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz