5/5 - (1 değerlendirme)
Okuma Süresi
1 dakika

Sony geçtiğimiz günlerde gerçekleşen “State of Play 2024” etkinliğinde God of War Ragnarök’ün PC’ye geleceğini resmen duyurdu!

Böylece Sony, PlayStation’a özel yayınladığı oyunlardan birinin daha PC versiyonunu yayınlamaya hazırlanıyor. PlayStation Exclusive oyunlarından olan God of War Ragnarök de, PlayStation 4 ve PlayStation 5’in ardından yaklaşık 2 yıl sonra, 19 Eylül tarihinde PC’ye geliyor.

God of War Ragnarök PC sürümü, oyunculara gelişmiş grafik ayarları ve performans iyileştirmeleri sunacak. 4K çözünürlük, ultra geniş ekran desteği ve yüksek kare hızı (FPS) gibi özelliklerle oyunun görsel kalitesi önemli ölçüde artacak. Ayrıca NVIDIA DLSS ve AMD FSR gibi teknolojilerle performans artışı sağlanacak, bu sayede oyunun akıcılığı ve görsel zenginliği en üst düzeye çıkarılacak. Ayrıca geçen yıl tüm PlayStation 5 oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Valhalla genişletmesi de PC sürümüne dahil edilmiş durumda.

19 Eylül 2024 tarihinde yayınlanacak olan God of War Ragnarök için PlayStation tarafından yapılan açıklamaya göre, PlayStation Network hesabı zorunlu olacak. Ön siparişe açılan God of War Ragnarök, Steam‘de 49,99 $ (yaklaşık 1.611 TL), Epic Games‘te ise 1.499 TL fiyat etiketine sahip. Oyunun sistem gereksinimleri ise henüz açıklanmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz