geforce-now-amd-ryzen-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Bulut oyun platformu Nvidia GeForce Now, AMD Ryzen Threadripper Pro işlemciler kullanacak. Bununla birlikte sistem, 1440P 120 FPS sunan RTX 3080 ile kesintisiz güç sağlayacak.

AMD, Ryzen Threadripper Pro işlemciler ile GeForce Now RTX 3090 üyeliklerini güçlendireceğini duyurdu. AMD Ryzen Threadripper PRO işlemciler tarafından desteklenen yeni GeForce NOW RTX 3080 üyeliği, tüm oyun severlere yeni nesil bulut oyun deneyimleri sunuyor.

Nvidia GeForce SuperPod cihazları, 39 petaflop değerinden fazla grafik performansı desteklemek için çekirdek sayıları ve frekansı yüksek AMD Ryzen Threadripper Pro işlemcileri tercih etti. Her işlemci, ayrıca GeForce Now RTX 3080 üyelerinin sorunsuz, güvenilir bir deneyim elde etmesi için özel bağlantı ve bellek bant genişliğine sahip olacak.

AMD Kurumsal Başkan Yardımcısı ve Müşteri Bileşeni Genel Müdürü Chris Kilburn, konu hakkında “Ryzen Threadripper PRO serisi, kullanıcılara inanılmaz performans ve rakipsiz bant genişliği sunmak için tasarlandı ve hızla büyüyen bulut sistemli oyun alanı dahil olmak üzere çeşitli kullanım senaryolarında üstün bilgi işlem performansında endüstri standardını belirliyor. NVIDIA ile çalışırken, Ryzen Threadripper PRO’nun geniş özelliklerinin yeni nesil bulut oyun deneyimini güçlendirmek için mükemmel bir platform olduğu açık” şeklinde konuştu.

geforce-now-rtx-3080-teknosafari

NVIDIA GeForce NOW Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Phil Eisler ise, “GeForce NOW SuperPOD ve GeForce NOW RTX 3080 oyun deneyimi, ilk kez 1440p ve 120 kare hızında düşük gecikmeli bulut oyunlarını mümkün kılacak ve on yılı aşkın bulut oyun geleceğinin zirvesi olacak. AMD Ryzen Threadripper PRO İşlemciler, bu nesilde oyun iş yükümüz için en iyi CPU, bellek ve Giriş / Çıkış performansını sağlayarak oyuncular için performans anlamında büyük bir sıçrama sağlamaya yardımcı oluyor” ifadesinde bulundu.

GeForce Now Founders hesapları ve öncelikli üyeler, bugünden itibaren GeForce Now RTX 3080 üyeliği ön sipariş edebiliyor. Yeni abonelik, Kuzey Amerikalı kullanıcılar için Kasım ayında açılacak. Avrupalı oyuncular için yeni abonelik hizmeti için Aralık ayını beklemek durumunda. Ayrıca yeni aboneliğin 6 aylık ücreti ise 99.99 Dolar olarak belirtilmiş durumda. Türkiye fiyatı konusunda ise herhangi bir bilgi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:

GeForce Now 1 Günlük Paket Duyuruldu

Crysis Remastered Serisi, GeForce Now Kütüphanesine Ekleniyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz