gran-turismo-7-turkce-teknosafari
Okuma Süresi
1 dakika

PlayStation camiasının sevilen yarış oyunu serisi Gran Turismo, yeni oyunu ile gündeme geliyor. Paylaşılanlara göre Gran Turismo 7, Türkçe dil desteğine sahip olacak. Ayrıca oyunda 400’den fazla lisanslı araç yer alacak.

Polyphony Digital tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak Gran Turismo 7, 4 Mart 2022 tarihinde çıkış yapacak. Sony, Gran Turismo 7 ‘de Türkçe dil desteğinin olacağını duyurdu.

Türkçe dil desteğinin yanında oyun, 400’den fazla lisanslı araç içerek. Oyunun en büyük rakibi Forza Horizon 5’te ise bu 500 civarı olarak görülüyor.

Gran Turismo 7, 4 Mart 2022 tarihinde PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak. Ayrıca bugün, oyun ile ilgili bir video da yayınlandı.

Son dönemlerde Sony, şimdiye kadar PlayStation özel oyunlarını PC oyuncuları ile buluşturuyor. Son olarak ise PlayStation ismi ile bağdaşlaşmış God of War, PC için duyuruldu. Bununla birlikte oyuncular, tüm PlayStation özel oyunlarının PC için gelebileceği konusunda konuşmaya başladı.

Sony, yeni oyunların ne zaman PC için de yayınlanacağı konusunda herhangi bir bilgi paylaşmadı. Ancak tüm PlayStation özel oyunlarının PC için yayınlanacağı düşünülüyor. Yalnızca Gran Turismo 7 gibi yeni çıkan ve çıkacak oyunlar, çıkışının ardından 2 yıl gibi bir süre sonra PC için çıkış yapabilir.

İlginizi Çekebilir:

Türk Oyun Şirketi Click Game Studio, Netmarble Türkiye Yatırımı Aldı

PUBG 14.2 Güncelleme Notları Yayınlandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz