pubg-14-2-guncelleme-notlari-tavuk-teknosafari-min
Okuma Süresi
1 dakika

PUBG 14.2 güncelleme notları yayınlandı. Yeni güncelleme, PC oyuncuları için 3 Kasım, konsol oyuncuları için 11 Kasım tarihinde yayınlanacak. Güncelleme ile birlikte oyuna tavuklar da eklenecek.

Krafton Inc, PBG: Battlegrounds oyununu geliştirmeye devam ediyor. PUBG 14.2 güncelleme notları yayınlandı. Yeni güncelleme, PC oyuncuları için 3 Kasım’da, konsollar için ise 11 Kasım’da yayınlanacak.

Yeni güncelleme ile birlikte gelecek en büyük değişikliklerden biri tavuklar olacak. Tavuklar, oyuncuları eğlendirmek için tasarlandı ancak stratejik bir öneme de sahip olacak. Tavuklar, yakınlarındaki oyuncuların konumunu düşmanlara belli edecek.

PUBG 14.2 güncellemesi, yeni tavuk mekaniklerinin yanında birçok değişiklik ile birlikte geliyor. Değişiklikleri aşağıda inceleyebilirsiniz;

pubg-havan-topu-teknosafari

  • Yeni Silah – Havan Topu: Taego haritasına eklenen yeni silah duyuruldu. Havan Topu, uzaktan çatışma durumlarında kullanılabilir. Ancak oyuncular, hedefin uzaklığını ve tahmini hareket rotasını hesaplayabilmeli. Yetenekli ve biraz da şanslı oyuncular, el bombalarının ulaşamadığı yükseltilerin arkasına veya uzun menzilli mesafelere Havan Topu ile saldırabilecek.
  • Yeni Silah – M79 Sis Bombası Atıcısı: Yeni M79, uzun menzillerde hızlı bir şekilde sis perdesi çekmek için ideal bir seçenek haline geliyor.
  • Yeni Özellik – Yere Yıkılmış Durumda Yüzme: Oyuncular suyun içerisinde yere yıkılırsa, herhangi bir şekilde boğulma endişesi duymayacak. Daha önce, suyun içerisinde yere yıkılan oyuncular doğrudan ölüyordu. Artık oyuncular, yere yıkılmış durumda yüzebilecekler.

İlginizi Çekebilir:

PUBG 14.1 Güncelleme Notları Yayınlandı

PUBG: New State Çıkış Tarihi Duyuruldu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz