Okuma Süresi
1 dakika

Oyuncuların merakla beklediği GTA 6 fragmanı Rockstar Games’in YouTube kanalı üzerinden resmi olarak yayınlandı!

Rockstar Games, 8 Kasım tarihinde X hesabından yaptığı açıklama ile Aralık ayının başında GTA 6’nın ilk fragmanını yayınlayacağını duyurmuştu ve bu paylaşım çok kısa bir sürede 1 milyon beğeniye ulaşarak rekor kırmıştı. Meraklı bekleyişin ardından 1 Aralık tarihinde yine Rockstar Games’in X hesabı üzerinden fragmanın 5 Aralık tarihinde yayınlanacağı bilgisi paylaşıldı. Hatta Rockstar Games, resmi YouTube kanalında fragmanın yayınlanacağı tarih ve saat için bir ilk gösterim de planladı.

Tüm bunların ardından 4 Aralık gününü 5 Aralık gününe bağlayan gece saat 02:30 sularında GTA 6’nın resmi fragmanı sızdırıldı. Sosyal medyada gündem olan ve her yere yayılan bu fragmanı paylaşan hesap ise 1 saat sonra askıya alındı. Fragmanı sızdıran hesabın askıya alınması ile birlikte fragmanın gerçek olduğuna dair iddialar güçlenmiş oldu. Bu olayların yaşanmasının ardından kısa bir süre sonra ise Rockstar Games X hesabından yapılan paylaşım ile fragman erken bir şekilde ve resmi olarak yayınlandı!

Yapılan paylaşımda; “Fragmanımız sızdırıldı, bu yüzden lütfen gerçek olanı YouTube’da izleyin” mesajı ile resmi fragmanın video linki Rockstar Games tarafından paylaşıldı.

Sinematik görüntülere ağırlık verilen fragmanda dikkat çeken bir diğer konu ise sosyal medya göndermeleri oldu. Ayrıca daha önceki sızıntılarda da belirtildiği gibi oyun Vice City bölgesinde geçecek. GTA 6 fragmanı 24 saatten az bir sürede 6 milyon beğeniyi geçerek YouTube’un en çok beğeni alan oyun fragmanı oldu.

İşte oyuncuların merakla beklediği GTA 6 fragmanı!

Grand Theft Auto 6, 2025 yılında çıkış yapacak. GTA 6’nın ilk etapta Xbox Series X/S ve PlayStation 5 için yayınlanacağı gelen bilgiler arasında, PC platformu için ise henüz net bir bilgi bulunmuyor. Bakalım ilerleyen günlerde bizleri ne bekliyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz