gta-iii-ps-plus-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Rockstar Games, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition paketini resmi olarak duyurdu. Duyurulduğu günden bugüne, paket hakkında yeni bilgiler geliyor. Paylaşılan bilgilere göre GTA III Definitive Edition, PS Plus aboneleri için ücretsiz dağıtılacak.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan tanıtım videosu ile çıkış tarihi 11 Kasım 2021 olarak paylaşılan GTA Trilogy paketi, birçok şirketin de birbirleri ile yarışmasına sebep oluyor. Microsoft, GTA San Andreas Definitive Edition oyununun Xbox Game Pass aboneleri için yayınlanacağını duyurmuştu. Buna karşılık olarak Sony, GTA III Definitive Edition oyununun PS Plus aboneleri için dağıtılacağını duyurdu.

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve 3 popüler GTA oyununun yenilenmiş sürümlerini içeren paket, abonelik sistemleri ile oyuncuların karşısına çıkacak. 3 oyunun içerisinde bulunduğu paketin toplam fiyatı tüm platformlarda 529 TL olacak.

Ayrıca paylaşılanlara göre Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition paketi, 11 Kasım’da tüm dijital platformlarda eş zamanlı olarak yer alacak. Paketin fiziksel sürümleri ise 6 Aralık’ta raflardaki yerini alacak.

Sony, Microsoft’un San Andreas hamlesine karşı adım attığını duyurdu. Paylaşılanlara göre GTA III – The Definitive Edition, PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olacak. PlayStation resmi blog sayfasında paylaşılan açıklamaya göre, ücretsiz GTA III, aboneler için 7 Aralık tarihinde paylaşılacak.

Microsoft ve Sony arasındaki bu mücadele, hiç şüphesiz biz oyuncular için yararlı oluyor. Tam olarak bu sebeple sektörün tekelleşmesi yerine büyük rekabetlerin yer alması, her zaman daha faydalı olarak görülüyor.

İlginizi Çekebilir:

GTA The Trilogy Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

New World MMO, Nvidia GeForce Now Kütüphanesine Eklendi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz