HONOR Magic UI 6.0, AI özellikli tüm senaryolar için Android işletim sisteminin en son sürümüyle geliyor. Ayrıntılar haberimizde

Magic UI 6.0, bir dizi iyileştirme ve kişiselleştirilmiş özellikle birlikte geliyor. Magic UI 6.0 ile kullanıcıların dünyanın dört bir yerinden, sanatçılar tarafından oluşturulan 5 binden fazla tema, yazı tipi ve duvar kağıdından oluşan bir kitaplığa sahip yeni HONOR Temalarından indirilebilir ve farklı içeriklerle cihazlarını özelleştirebilirler. Efficient Smart Desktop işlevine sahip Magic UI 6.0, kullanıcıların ekranlarındaki kart widget’larını özelleştirmelerine, yeniden boyutlandırmalarına ve uygulamaları açmadan bilgilere erişmelerine olanak tanıyor.

Magic UI 6.0, önceki arayüze kıyasla daha fazla uygulamanın arka planda canlı kalmasını sağlıyor. HONOR Search ile arama özelliğinde de bir dizi yeniliğe gidiliyor. Artık kullanıcılar arama yaptıklarında girdikleri internet sayfalarının yanı sıra yerel dosyaları ve ayarları tek seferde görebilecek ve aradıklarını bulabilecek.

HONOR Health’i de barındırıyor

Magic UI 6.0 bir başka yenilikçi özellik olan HONOR Share sayesinde bir HONOR akıllı telefon ile HONOR Computer Manager’ı destekleyen bir bilgisayar arasında hızlı dosya aktarımını mümkün kılarak kullanıcıların bağlı kalmasını sağlayacak.

Güncellenen Magic UI 6.0, adım, koşma ve bisiklete binme gibi bilgileri gerçek zamanlı olarak yakalayarak kullanıcıların formları hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olan yeni HONOR Health’i de barındırıyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz