ViewSonic, profesyonel monitörü ColorPro VP2776’yı piyasaya sundu. Ayrıntılar haberimizde

ViewSonic, profesyonel monitörü ColorPro VP2776’yı piyasaya sunduğunu açıkladı. Hassas renklerin göz önünde bulundurularak tasarlanan monitör, uzun süreli renk doğruluğu için yerleşik renk kalibratörüne ve Mac uyumlu geniş renk gamı içeren ColorPro Wheel özelliğine sahip bulunuyor.

Tasarımcıların yoğun olarak kullandığı Adobe Creative Suite, Capture One programlarına uyumlu olan ColorPro Wheel; anında erişim ve doğru renk kalibrasyonu ile OSD ayarlarının kontrolünü mümkün kılıyor. Daha derin bir ekran deneyimi sunan çıkarılabilir ‘Manyetik Gölgeleme Başlığı’, daha yüksek kontrastlar ve daha keskin ayrıntılar için dış yansımaları başarılı bir şekilde engelliyor. VP2776; yerleşik arka aydınlatması sayesinde kameramanlar ve profesyonel renk uzmanları için karanlık oda ortamlarında da yüksek performans sunuyor.

 Pantone onaylı monitör  

 Mac ve VESA DisplayHDR 400 ile uyumlu olan ColorPro VP2776; yüzde 98 DCI-P3 geniş renk gamı ile kullanıcısına en canlı renkleri sunuyor. Pantone onaylı monitör; ICCSync Renk Eşleştirme Teknolojisi ile son derece hassas ve film standartında renkleri kullanıcısıyla buluşturuyor. Profesyonellerin farklı ekranlarda tutarlı renkleri görmesini sağlayan ColorPro VP2776, takım çalışmasını da kolaylaştırıyor.

Her karede ve ağır çekimlerde bile net ve en ince ayrıntıları yansıtabilen ColorPro Wheel VP2776; daha uzun süreli düzenlemeler için pürüzsüz görseller ve nokta atışı renk doğruluğu sunuyor. İçerik üreticileri, Vloggerlar, video editörleri ve oyun geliştiriciler için ideal bir monitör olarak tasarlanan VP2776; Nano IPS teknolojisi ile yaratıcılığa ve tasarıma yeni bir boyut getiriyor.

165 Hz’ye kadar yenileme hızı

 27 inç boyuta sahip monitör, 4K VESA DisplayHDR 400 Nano IPS ekranı sayesinde 2560 X 1440 çözünürlük sunarak, her bir ayrıntının düzenlenmesini sağlıyor. Ayrıca 165 Hz’ye kadar ultra yenileme hızıyla kusursuz grafikler sunarak profesyonellere kolaylık getiriyor. 90W USB-C bağlantı noktasıyla üstün bağlantı sunan VP2776; tasarımcıların yaratıcılıklarında sınır tanımamalarının da  yolunu açıyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz