Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika
12 yaşından bu yana YouTuber olan ve bugün oldukça popüler bir isim olmayı başaran Jimmy Donaldson hakkında bir mahalle kurduğuna dair iddialar söz konusu. Yapılan iddialara göre Donaldson, yaşadığı mahalleden 5 farklı ev daha satın alarak burada çalışanları ile birlikte yaşamayı düşünüyor.
Yapmış olduğu yardımlarla ve hayırseverliğiyle tanınan MrBeast’in bu defa da ailesi ve yanında çalışanlarla birlikte oturabilmek için bir mahalleyi ele geçirmeye başladığı söyleniyor. Kendi yaşadığı mahalleden 5 ev daha alan Jimmy Donaldson’ın çalışanlarını burada ikamet etmelerini sağlayacağı düşünülüyor. İşte detaylar!

Mahalle Kurmaya Başladı

YouTuber olmanın bu kadar popüler olduğu bugünlerde belki de en çok tanınan isimlerden birisi Jimmy Donaldson yani MrBeast olsa gerek. Bugüne dek yapmış olduğu hayırseverlik ve bağışlarla tanınan Donaldson, özel hayatı ile hiç gündeme gelmemişti. Yaşantısını oldukça sade bir şekilde yaşayan ünlü YouTuber, platformdaki en fazla aboneye sahip olan kişi olsa da bu mütevaziliğini her zaman korumayı başardı. Ancak ünlü YouTuber bu kez başka bir konu ile gündeme geldi. Çünkü New York Post tarafından paylaşılan bir habere göre Jimmy Donaldson, son iki yıldır bizzat kendi yaşadığı mahallede farklı evler satın almaya başladı. Ve yine yapılan iddialara göre MrBeast bu evleri, çalışanlarının burada ikamet etmeleri için satın alıyor.

Kendi Evinden Daha Pahalı Evler Alıyor

Diğer yandan MrBeast’in almış olduğu evlere bakıldığında, bir tanesi hariç diğer tüm evler kendi oturduğu evden daha pahalı. Mahallede satı aldığı ilk evi, 2018 yılında 320 bin dolara satın alan MrBeast, diğer evler için kendi evinden çok daha fazla miktarlarda para ödedi. Edinilen bilgilere göre MrBeast, 2019 yılında sadece üç ev için 1,45 milyon doları gözden çıkardı. Bugüne kadar aynı mahalleden 5 ayrı ev aldığı bilinen ünlü YouTuber en ucuz evi de 2020 yılında 263 bin dolar ücret ödeyerek aldı. Evlerden birisinin eski sahibi olan Aaron Bowden isimli bir kişinin The New York Post’a yapmış olduğu bir açıklamaya göre ise MrBeast’in amacı çalışanlarını ve ailesini bu evlere taşımak. 1 2yaşındna bu yana YouTube mücadelesi veren ve gerçekten de asla pes etmeyen Donaldson, bugün hayallerinin çoğuna kavuşmuş görünüyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz