Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

HUAWEI, kullanıcılara gittikleri her yerde birinci sınıf ses deneyimi sunmayı hedefleyen, günlük kullanım için tasarlanmış kompakt, rahat ve taşınabilir hoparlörü Sound Joy’u tanıttı. 26 saate kadar çalma süresini destekleyen 8800 mAh geniş kapasiteli dahili pili ve hızlı şarj desteği ile HUAWEI Sound Joy, dokuma kumaş tasarımı, IP67 dereceli toza ve suya dayanıklılık ve kaymaz yüzeyi ve dayanıklı tasarımıyla her türlü dış mekan partisine hayat verecek.

202 mm yüksekliğinde, 680 g ağırlığında ve 73 mm çapındaki HUAWEI Sound Joy’u bir su şişesi kadar kolay taşıyabilir, piknik yapmaktan parkta yürüyüşe ve şehirde bisiklete binmeye kadar birçok aktivitenizde yanınıza alabilirsiniz. HUAWEI Sound Joy’un içinde bulunan 20W tam frekanslı hoparlör orta ve alçak seslerden, diğer tweeterlar ise tizlerden sorumludur ve bu kullanışlı hoparlör; tweeter için 0,7 inç ipek benzeri bir diyafram kullanarak, temiz ve delici tizler için istikrarlı bir şekilde 20 kHz frekansa ulaşabilir, daha az bozulma ve daha net yüksek notalarla daha temiz ve daha zengin bas üretebilir.

Minimum Bozuma İle Daha Özgün Ses!

Devialet’in SAM teknolojisinden yararlanılarak üretilen HUAWEI Sound Joy, minimum bozulma ile daha özgün ses deneyimleri sunuyor. İkonik Push-Push pasif radyatör, daha net ve distorsiyonsuz sesler üreterek ses dalgalarını dengelemek için arka arkaya yerleştirilmiş iki diyafram içeriyor. Ayrıca, boyutuna rağmen HUAWEI Sound Joy, hoparlör üniteleri çift frekans aralığı için optimize edildiğinden 2 metrelik bir aralıkta 79 dBA’ya kadar çıkabiliyor.

Cihazlarınızla Kolay Etkileşime Girebilme

HUAWEI Sound Joy sadece taşınabilir oluşuyla değil, akıllı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Shake Stereo Link Up ile, daha sürükleyici film izleme deneyimleri sunan bir stereo hoparlör seti oluşturmak için iki HUAWEI Sound Joy birimi eşleştirilebiliyor. HUAWEI Sound Joy’un bir başka dikkat çeken özelliği ise, saat kontrolü olarak karşımıza çıkıyor. HUAWEI akıllı saate doğrudan bağlanabiliyor ve ses kontrolü ya da müzik değişimi uzaktan kumanda edilebiliyor.

Otomatik Keşif, hoparlörün kolay bağlantı için yakındaki telefonları, tabletleri ve dizüstü bilgisayarları algılamasını sağlar. Ayrıca Sound Joy’u telefonunuzla eşleştirmek için, telefonu hoparlöre dokundurmanız yeterli olur. Bu iki akıllı özellik, sevdiğiniz müzikleri dinlemek için hoparlöre hızla ve rahat bir şekilde bağlanmanıza olanak tanır.

Hızlı Şarj ile Uzun Pil Ömrü

 Bir hoparlörün kullanışlılığını etkileyen en önemli faktörlerden biri de pil ömrüdür. HUAWEI Sound Joy, 8800 mAh pil içerir ve hoparlörün 26 saate kadar kesintisiz müzik çalmayı desteklemesini sağlar. Ek olarak, hoparlörün yalnızca üç saat içinde tamamen şarj olmasını sağlayan 40W HUAWIE SuperCharge’ı destekler. Sadece 10 dakikalık şarj ile hoparlör bir saat daha çalabilir. Hoparlör, sadece 3 saat içinde tam şarj olabilir.

HUAWEI Sound Joy’a, obsidyen siyahı ve ladin yeşili olmak üzere iki farkı renk seçeneği ve 2.199 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza’dan ulaşabilirsiniz.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz