iPhone 12 Fotoğraf ve Video Performansı

Timur Akkurt’un ‘iPhone 12’ ve ‘iPhone 12 Pro’ ile fotoğraf ve video performansı incelemesi yaptığı yeni video, ‘Timur Akkurt’ YouTube kanalında yayınlandı. Tekno Safari Genel Yayın Yönetmeni Timur Akkurt; yeni videosunda, ‘iPhone 12’ ve ‘iPhone 12 Pro’nun video ve fotoğraf performansını deneyimlemek için İstanbul’un çeşitli noktalarını ziyaret etti.  

Timur Akkurt’un kısa bir süre önce Türkiye pazarında satışa sunulan iPhone 12’ ve ‘iPhone 12 Pro’ ile fotoğraf ve video performansı incelemesi yaptığı yeni video, ‘Timur Akkurt’ YouTube kanalında yayınlandı. Tekno Safari Genel Yayın Yönetmeni Timur Akkurt; yeni videosunda, ‘iPhone 12’ ve ‘iPhone 12 Pro’nun video ve fotoğraf performansını deneyimlemek için İstanbul’un çeşitli noktalarını ziyaret etti. Akkurt ayrıca, çekimler sonrasında video ve fotoğraflara ilişkin genel değerlendirmesini stüdyoda özetledi. Merak edenler için detaylar videoda! 

Diğer yandan videoda Timur Akkurt; alışık olunmayan, bomboş, terk edilmiş ve biraz ürkütücü İstanbul sokaklarını dolaştı. Alışık olunan kaosun, kalabalığın ve trafiğin yer almadığı videoda Akkurt; şehrin mevcut görüntüsünü ‘iPhone 12’ ve ‘iPhone 12 Pro’ ile yakaladı. Kısa bir süre önce Akkurt’un ‘iPhone 12 Mini’ ve ‘iPhone 12 Pro Max’ı kutusundan çıkardığı yeni video da Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı. Akkurt, yakında ailenin en küçük ve en büyük üyesiyle çekeceği farklı bir deneyim videosunu da yayınlayacağına işaret etti. Teknoloji dünyasına ilişkin yeni videoları kaçırmamak için Timur Akkurt ve Tekno Safari YouTube kanallarına abone olmayı unutmayın!       

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

iPhone 12 Mini ve iPhone 12 Pro Max Kutu Açılımı & İlk Bakış (Video)

66W Hızlı Şarj! Huawei Mate 40 Pro Kutu Açılımı Videosu Yayında! (Video)

2020’nin Enleri: En İyi Telefonlar, En İyi Oyunlar, En Çok İzlenen Diziler – DigiToll #45 Yayında! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz