Samsung Galaxy S21 Ön Sipariş

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, uzun süredir merakla beklenen ‘Galaxy S21’ akıllı telefon serisi için ön sipariş sürecini Çin’de başlattığını duyurdu. Kısa bir süre önce Hindistan pazarında da ön siparişe açılan serinin, 14 Ocak tarihinde tanıtılacağı ifade edildi. 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, uzun süredir merakla beklenenGalaxy S21’ ailesi için ön sipariş sürecini Çin’de başlattığını duyurdu. Kısa bir süre önce Hindistan pazarında da ön siparişe açılan serinin, 14 Ocak tarihinde tanıtılacağı ifade edildi. Şirket, kullanıcıların yaklaşık 15 dolara tekabül eden 100 Çin Yuanı karşılığında ön sipariş sürecine katılabileceklerine işaret etti. Söz konusu ön sipariş fiyatının, cihazın nihai fiyat etiketinden de düşüleceği belirtildi. Bununla birlikte; Samsung, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuruda cihazdan doğrudan ‘Galaxy S21’ olarak söz etmek yerine ‘2021 yılının ilk amiral gemisi’ ifadelerini tercih etti.  

Serinin ayrıca, 5G destekli bir amiral gemisi olduğunun da altı çizildi. Böylece ‘Galaxy S21’ ailesinin Çin’de satışa sunulan versiyonunun, 5G uyumlu olacağı da netleşmiş oldu. Diğer yandan; serinin üst segment modeli ‘Galaxy S21 Ultra’, siyah ve gri renk seçenekleriyle piyasaya sürülürken ‘Galaxy S21’ ve ‘Galaxy S21+’ modellerinde; siyah, mor, mistik bronz ve beyaz gibi farklı renk seçeneklerinin de yer aldığı görüldü. Bununla birlikte; söz konusu modellerde, gövde ve kamera modülü renklerinin farklı tercih edilmiş olması da dikkat çekti. 

İşte Samsung ‘Galaxy S21’ ailesinin sızdırılan özellikleri! 

Samsung Galaxy S21 Özellikleri

Samsung ‘Galaxy S21’ ailesinin şu ana kadar sızdırılan ve belli olan özellikleri ise şu şekilde: 

Samsung Galaxy S21 Özellikleri

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Samsung, ‘Galaxy S20 FE’ Akıllı Telefon Modeline 120 Hz Ekran Teknolojisi Geldiğini Duyurdu!

Samsung’un Galaxy A72 Telefonunun Tasarım Görselleri Sızdı

Vivo X60, Samsung Exynos 1080 İşlemci Kullanan İlk Akıllı Telefon Olacak 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz