Among Us Xbox 2021
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Popüler mobil oyun ‘Among Us’, 2021 yılında ‘Xbox One’, ‘Xbox Series X’ ve ‘Xbox Series S’e geliyor. Sevilen oyunun ayrıca, gelecek yıldan itibaren Microsoft’un video-oyunu abonelik hizmeti ‘Xbox Game Pass’ üzerinden de oynanabileceği ifade ediliyor. 

Popüler mobil oyun ‘Among Us’, 2021 yılında ‘Xbox One’, ‘Xbox Series X’ ve ‘Xbox Series S’ oyun konsollarına geliyor. Sevilen oyunun ayrıca, gelecek yıldan itibaren Microsoft’un ‘Xbox Game Pass’ isimli video-oyunu abonelik hizmeti üzerinden de oynanabileceği ifade ediliyor. ‘Among Us’ın, kısa bir süre önce PC platformu için de ‘Xbox Game Pass’ bünyesine eklendiği belirtiliyor. Dünya genelinde geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunun ayrıca, birkaç gün önce ‘Nintendo Switch’te yayınlanmış olduğu da biliniyor. 

Diğer yandan Microsoft; söz konusu gelişmeyi, ‘Xbox Game Pass for PC’ isimli Twitter hesabının ‘Among Us’ın abonelik servisine katılışını kutlayan bir video paylaşımını ‘retweet’lediği bir gönderi içerisinde duyurdu. Şirket, daha sonra oyunun ‘Xbox Game Pass’ bünyesinde ve PC platformundaki erişilebilirliğine ilişkin orijinal blog yazısını güncelledi ve konuyla ilgili haberleri doğruladı. Açıklamada, Among Us’ın PC platformu için ‘Xbox Game Pass’teki erişilebilirliğini yansıtacak şekilde gönderi başlığını güncelledik ve oyunun; ‘Xbox One’, ‘Xbox Series X’, ‘Xbox Series S’ ve konsol için ‘Xbox Game Pass’e 2021 yılında geleceğini belirttik” ifadelerine yer verildi.  

‘Among Us’, 2020 yılında oldukça büyük bir popülarite ve başarı yakaladı

Among Us 2020

Öte yandan; Among Us’, 2020 yılında oldukça büyük bir popülarite ve başarı yakalamıştı. Oyun, kısa bir süre önce ‘The Game Awards 2020’de de yılın en iyi mobil oyunu seçilmişti. Oyunun platform yelpazesini genişletmesiyle beraber, 2021 yılında da başarısını bir adım öteye taşıyabileceği tahmin edildi.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘Among Us’ Oyuncularına Büyük Spam Saldırısı! 

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition PC, PlayStation ve Xbox İçin Ücretsiz Sunuldu

‘The Game Awards 2020’, Yılın En İyi Oyunlarını Ödülleriyle Buluşturdu! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz